FOTO Slovakia 2019

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Prednášky, besedy, kurzy, Výstavy a veľtrhy
Web podujatia:
www.fotoslovakia.sk
Web organizátora:
www.ephoto.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: ephoto@ephoto.sk

Priestory Starej tržnice privítajú záujemcov nielen o samotné fotografovanie, ale aj o novinky a zaujímavosti zo sveta fototechniky.  Už tradične na veľtrhu FotoSlovakia vystavujú a prezentujú sa najznámejšie svetové značky - ako NIKON, CANON, FUJIFILM, OLYMPUS, SONY. Návštevníkom sa súčasne predstavia aj spoločnosti, ktoré ponúkajú fotopríslušenstvo, monitory, tlačiarne, fotodoplnky, brašne, statívy, popruhy, batérie, filtre - skrátka všetko, čo fotograf potrebuje pri svojej práci.

Hlavným ťahákom je sprievodný program, ktorý tento rok bude mimoriadne bohatý. Okrem prednášok zaujímavých a známych fotografov, je pripravené celé množstvo prezentácií, ukážok fotografovania a súťaží.
Návštevníkom predstavia svoje práce, projekty a zážitky s fotografovaním ako aj skúsenosti známi fotografi Ivan Čaniga, Adolf Zika, Vlado Bača, Ivan Trenkler, Jano Štovka, Ľubo Stacho, Marcel Rebro. Zoznam však ešte nie je konečný.
Okrem klasických produktových prezentácií noviniek sme pre vás pripravili prednášky Karola Srnca na tému "Fotografické filtre", či "Úvod do astrofotografie" od Richarda Petrecha. Pre záujemcov o workshopy sme pripravili sériu workshopov o portrétnej fotografii (celkovo 3), workshop na tému "Akt" so známym českým fotografom Adolfom Zikom a workshop Street fotografia s Rudolfom Baranovičom.

Viac na www.fotoslovakia.sk.

Tešíme sa na Vašu účasť - dovidenia 27.októbra 2019. 

Tím ePhoto.sk

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Ephoto,s.r.o.
Fotografie
Podobné podujatia
Karol Duchoň 70 - Posledný bohém
Overené podujatieKarol Duchoň 70 - Posledný bohém
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieCONCORD ORCHESTRA
EUROVIA Aréna, ŠH Pasienky, Bratislava
Flóra Bratislava 2020
Flóra Bratislava 2020
Incheba Expo Bratislava, Bratislava