Fotokurz pre začiatočníkov v Spišskej Novej Vsi

Podujatie Spišská Nová Ves

Fotokurz pre začiatočníkov v Spišskej Novej Vsi

Kúpili ste si digitálnu zrkadlovku alebo iný fotoaparát, no fotíte väčšinou v automatickom režime? Na našom fotokurze sa naučíte:

všetko o nastaveniach vášho fotoaparátu a ako ich používať kreatívnym spôsobom,
ako funguje zrkadlovka a bezzrkadlovka, čo je to clona a ako dosiahnuť “rozmazané” pozadie, čo je to čas uzávierky a ako dosiahnuť, aby boli vaše fotky ostré, na čo slúži pri fotografovaní ISO, ako a podľa čoho manuálne správne nastaviť clonu a čas, čo robiť, keď ste všetko nastavili správne a objekt na fotke je aj tak príliš svetlý/tmavý, ako používať blesk tak, aby bol na fotkách neviditeľný.

Všetky teoretické poznatky si na fotokurze prakticky vyskúšate na jednoduchých fotografických cvičeniach. A aby ste si to všetko mohli vyskúšať aj doma, dostanete od nás zdarma podrobné učebné materiály.

od 9:00 do 13:30

CENA: 69 Eur

NA KURZ SI PRINESTE:
fotoaparát s nabitou batériou (vieme vám ho aj požičať) návod k vášmu fotoaparátu, viacero objektívov, ak ich máte. LEKTOR KURZU: Branislav Hanus Najradšej zo všetkého fotí ľudí a ich príbehy, preto miluje svadobnú fotografiu. Okrem nej sa venuje aj reportáži podujatí, rodinnej a portrétnej fotografii. Fotografia je pre neho spôsobom, akým vyjadruje svoje videnie a vnímanie sveta. www.branislavhanus.sk

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia