Fragile 2018

Podujatie Bratislava

Fragile 2018
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Koncerty
Web organizátora:
www.rockcafe.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Fragile - Bratislava Narcis Tour 2018 - Rock Cafe

Pozývame Vás na koncert skupiny Fragile v rámci tourné Bratislava Narcis Tour 2018 v Dúbravke v ROCK CAFE 9.5. 2018 19:00
Lístky dostupné na ticketportal sk tu: https://goo.gl/Bo271L

FRAGILE
Je slovenská hudobná formácia zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV show. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, Fragile interpretuje známe rock – pop – jazzové hity svetových umelcov. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale predovšetkým skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

FRAGILE prepojila svoje dlhoročné priateľstvo a sympatie s Ligou proti rakovine, aby podporila ľudí bojujúcich s rakovinou a rozdávala svojimi koncertmi nádej tak, ako to robí žltý narcis už 22 rokov. Tešíme sa, že táto úspešná a cappella skupina bude v rámci svojho Bratislavského turné Fragile Bratislava Narcis Tour vystupovať aj u nás. Príďte na vystúpenie nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru a zábavy.

„A cappella“ - je termínom označujúcim vokálnu hudbu, alebo ak chcete spev bez sprievodu akýchkoľvek hudobných nástrojov. Jednoducho povedané, to, čo pomáha iným skupinám pri interpretácii, musia speváci v a cappella formáciách nahrádzať len jediným nástrojom – hlasom. Práve pre základný princíp je takýchto kvalitných hudobných telies vo svete veľmi málo. Pri a cappella speve nezamaskujete nič, všetko musí byť dokonalé a čisté. Názov „a cappella“ pochádza z taliančiny a znamená to „ako v kaplnke“. V stredoveku bolo totiž zakázané v kostoloch používať hudobné nástroje. A tak sa spievalo a doprevádzalo len hlasom.

Miesto konania podujatia: ROCK CAFE, M.Sch. Trnavského 2/C, Bratislava
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Fragile_Bratislava_Narcis_Tour_2018?idp=165926
Dátum začiatku podujatia: 9. Mája 2018 19:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1803N 17.0432E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Fragile - Bratislava Narcis Tour 2018 - Rock Cafe

Meno organizátora: ROCK CAFE
Fotografie
Podobné podujatia
Muzikál Bambuľka
Muzikál Bambuľka
Istropolis, Bratislava
Aj muži majú svoje dni
Aj muži majú svoje dni
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Mačky
Mačky
Divadlo Nová scéna, Bratislava
TEATRO WÜSTENROT LORDI
TEATRO WÜSTENROT LORDI
TEATRO Wüstenrot, Bratislava
English dvojka - nová krv
English dvojka - nová krv
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava