Fragile 2018

Podujatie Bratislava

Fragile 2018
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Koncerty
Web organizátora:
www.rockcafe.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Fragile - Bratislava Narcis Tour 2018 - Rock Cafe

Pozývame Vás na koncert skupiny Fragile v rámci tourné Bratislava Narcis Tour 2018 v Dúbravke v ROCK CAFE 9.5. 2018 19:00
Lístky dostupné na ticketportal sk tu: https://goo.gl/Bo271L

FRAGILE
Je slovenská hudobná formácia zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV show. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, Fragile interpretuje známe rock – pop – jazzové hity svetových umelcov. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale predovšetkým skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

FRAGILE prepojila svoje dlhoročné priateľstvo a sympatie s Ligou proti rakovine, aby podporila ľudí bojujúcich s rakovinou a rozdávala svojimi koncertmi nádej tak, ako to robí žltý narcis už 22 rokov. Tešíme sa, že táto úspešná a cappella skupina bude v rámci svojho Bratislavského turné Fragile Bratislava Narcis Tour vystupovať aj u nás. Príďte na vystúpenie nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru a zábavy.

„A cappella“ - je termínom označujúcim vokálnu hudbu, alebo ak chcete spev bez sprievodu akýchkoľvek hudobných nástrojov. Jednoducho povedané, to, čo pomáha iným skupinám pri interpretácii, musia speváci v a cappella formáciách nahrádzať len jediným nástrojom – hlasom. Práve pre základný princíp je takýchto kvalitných hudobných telies vo svete veľmi málo. Pri a cappella speve nezamaskujete nič, všetko musí byť dokonalé a čisté. Názov „a cappella“ pochádza z taliančiny a znamená to „ako v kaplnke“. V stredoveku bolo totiž zakázané v kostoloch používať hudobné nástroje. A tak sa spievalo a doprevádzalo len hlasom.

Miesto konania podujatia: ROCK CAFE, M.Sch. Trnavského 2/C, Bratislava
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Fragile_Bratislava_Narcis_Tour_2018?idp=165926
Dátum začiatku podujatia: 9. Mája 2018 19:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1803N 17.0432E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Fragile - Bratislava Narcis Tour 2018 - Rock Cafe

Meno organizátora: ROCK CAFE
Fotografie
Podobné podujatia
Sit Down Ladies Comedy
Sit Down Ladies Comedy
BLUE BEAR Restaurant & Bar, Bratislava
DANIEL LANDA - 50
DANIEL LANDA - 50
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
TOP SECRET
TOP SECRET
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava