Fragile SK Vianočný koncert – Košice

Podujatie Košice

Fragile SK Vianočný koncert – Košice

Srdečne pozývame na  exkluzívny vianočný koncert  jedinečnej slovenskej hudobnej a capelly FRAGILE, ktorá sa predstaví v priestoroch Kresťanského centra Apoštolskej cirkvi v Košiciach 21.12.2019 17:00.

➡️ Vstup: od 15€ do 20€. Lístky dostupné: GES Club, MIC Hlavná 32 a online na ticketportal sk v linku tu: http://bit.ly/35JyZbh

➡️ FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia