Futurikon 2: Interaktívna prehliadka technológií budúcnosti

Podujatie Žilina

Futurikon 2: Interaktívna prehliadka technológií budúcnosti

Po nadšení, s akým odchádzali návštevníci prvého ročníka Futurikonu (a tí malí ani odísť nechceli), sa ešte viac tešíme, že túto jar, v stredu 17. mája, vás môžeme opäť pozvať za dvere Novej synagógy stať sa na chvíľu súčasťou našej modernej technologickej budúcnosti, ktorá nie je vôbec taká vzdialená ako by sme si mohli myslieť. Ste zvedaví? Chceme vás vidieť všetkých aj s vašimi deťmi, priateľmi, rodičmi. Príďte na druhý ročník futurologickej konferencie FUTURIKON a ocitnite sa na okamih v budúcnosti. Dotknite sa vlastnými rukami technológií, ktoré zmenia náš svet. Chystáme pre vás zážitok, súťaže, zábavu a reálne fungujúce zázraky blízkej budúcnosti, ktoré budú čakať na to, ako si ich vyskúšate aj vy. Vstupné je bezplatné.

Stay tuned, program a mená vystavovateľov odhalíme čoskoro! Viac info na www.futurikon.sk

Si aj Ty človek, ktorého práca tvorí našu budúcnosť? Poď sa stať jednou z expozícií! Alebo nás podpor formou 3P (pekným slovom/promom, proviantom či peniazmi) a budeme Partnermi :) Ruka v ruke pre budúcnosť.

Miesto konania podujatia: Nová synagóga Žilina, J. M. Hurbana 11, Žilina
Dátum začiatku podujatia: 17. Mája 2017 09:00
Dátum ukončenia podujatia: 17. Mája 2017 17:00
Pravdepodobné súradnice: 49.2249N 18.7372E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Futurikon 2: Interaktívna prehliadka technológií budúcnosti

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia