FVLCRVM AV show + Kewu

Podujatie Bratislava

FVLCRVM AV show + Kewu

Doma aj v zahraničí oceňovaný producent FVLCRVM sa vracia na stage s hybridným live setom so špeciálnou audiovizuálnou show na hrane medzi hyperpopom a okrajovými klubovými žánrami.

V bratislavskej Novej Cvernovke odohrá svoje posledné hity prepletené rave-y remixami a klubovými editmi v nepretržitom energetickom sete. To všetko pomocou polopriehľadnej holografickej projekcie a na zákazku vyrobených svetiel. Retrofuturistické vizuály inšpirované Y2K tematikou sú dokonale synchronizované so skladbami a FVLCRVM je sám aj ich autorom.
Scénu navrhol a svieti Jozef Čabo, ktorý pravidelne spolupracuje s najväčšími festivalmi či alternatívnymi divadlami u nás aj v zahraničí. O podporu a afterparty sa postará pražský Kewu, vyhľadávané DJ meno naprieč kultúrnou sférou. Kewu je člen tvrdého jadra Addict crew, je tiež zodpovedný za dramaturgiu ich ultimátnych rave parties. Na Českom rozhlase Radiu Wave moderuje reláciu o klubovej hudbe spoločne s DJ Steady s názvom Flám. Zároveň je čestným členem prvého CZ/SK ballroomového Kiki House of Velvet a úzko spolupracuje s talentovanou českou speváčkou Terra.

Kewu už dlhé roky čerpá z čerstvých klubových zvukov - či už ide o živelné rytmy Latinskej Ameriky, tribálny pulz južnej Afriky, výber z nadčasového popu, rapu a R'n'B alebo novinky z ostrovného klubového undergroundu.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Alexandre Lora
Overené podujatieAlexandre Lora
Koncertná sieň Klarisky, Bratislava
The Neighbourhood
Overené podujatieThe Neighbourhood
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava