Galakoncert a majstrovské kurzy Alexandry Soumm

Podujatie Bratislava

Majstrovské kurzy prebehnú 15. decembra v priestoroch Moyzesovej siene Slovenskej filharmónie v Bratislave už po tretíkrát. Kurzy ukončí galakoncert Alexandry Soumm s klavírnym sprievodom Ismaela Margaina v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie o 19.30.

Alexandra, ktorá má svoju vlastnú nadáciu, sa počas svojho pobytu u nás rozhodla vystúpiť aj na benefičnom koncerte. Uskutoční sa 16. decembra o 19.00 v priestoroch Veľkého evanjelického kostola na Panenskej ulici v Bratislave. Pozvanie prijal aj Dalibor Karvay, slovenský husľový virtuóz.

Sólisti vystúpia v sprievode orchestra mladých študentov, pre ktorých bude určite veľkou inšpiráciou hrať na jednom pódiu s velikánmi svetového mena. Výťažok zo vstupného poputuje do Detskej fakultnej nemocnice na kliniku detskej hematológie a onkológie na Kramároch.

Aktuálne informácie o celom projekte a pobyte Alexandry Soumm na Slovensku nájdete na stránkach www.sinfonietta.sk. Podujatie podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky a Nadácia VÚB. Lístky na galakoncert sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal.

Fotografie
Podobné podujatia
SENZI  SILVESTER  2019
Overené podujatieSENZI SILVESTER 2019
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Country  na  sobotu
Overené podujatieCountry na sobotu
Dom kultúry Lúky, Bratislava
MDMS TOUR 2019
MDMS TOUR 2019
Refinery Gallery, Bratislava
GLEB
GLEB
edison park, Bratislava
Fragile – Vianočný koncert
Fragile – Vianočný koncert
Nemecký kultúrny dom Rača, Bratislava
For  You  01
Overené podujatieFor You 01
Dom kultúry Lúky, Bratislava