Gipsy Kings & Chico Bratislava 2018

Podujatie Bratislava

Gipsy Kings & Chico Bratislava

Svetoznáme zoskupenie francúzskych muzikantov The Gipsy Kings & Chico , ktoré má na konte viac ako 20 miliónov predaných albumov, niekoľko ocenení Grammy a hity ako „Bamboléo“ či „Volare“ prichádza opäť na Slovensko.

Vstupenky na tento jedinečný koncert zakúpite od 39 eur v sieti Ticketlive.sk: https://www.ticketlive.sk/sk/event/gipsy-kings-feat-chico

Gipsy Kings sa 30.apríla 2018 vrátia po siedmych rokoch, aby rozozvučili bratislavskú Aegon Arénu svojimi jedinečnými španielskymi vokálmi a zvukmi gitár v rytme flamenca. Exkluzívne, v pôvodnej zostave, spolu s Chicom Bouchikhim, ktorý sa na pódiu pripojí ku Nicolasovi Reyesovi, Toninovi Baliardovi, Canutovi Reyesovi, Patchaiovi Reyesovi a Paulovi Reyesovi.

Od hrania v uliciach Cannes a výšinách St. Tropez to dotiahli až na špičku amerických a svetových hudobných rebríčkov. "Aj keď je to už 30 rokov, stále chceme robiť novú muziku, pretože je to náš život, je to to, kým sme“ hovorí o súčasnom spojení Nicolas Reyes. "Ale myslím, že raz príde čas, kedy prenecháme Gipsy Kings našim synom." dodáva o budúcnosti.

Na koncerte sa tak Gipsy Kings & Chico, spolu s celou kapelou, vrátia k svojim prevratným hitom ako „Bamboléo“, „Djobi, Djoba“, „Volare“, ktorými pred vyše 30 rokmi rozhýbali svet a predstavia aj svoj najnovší album, ktorý výchádza už v novembri 2017. Hudba, ktorá spája Chicove severoafrické korene s bohatou kultúrou a tradíciami, ktoré boli prenesené z Katalánska do stredomorských oblastí južného Francúzska v 30. rokoch – je to hudba, stelesňujúca vášeň, lásku a spontánosť tradičného cigánskeho spôsobu života a milovania.

V roku 1991 Chico odišiel z Gipsy Kings a založil svoju vlastnú kapelu Chico & The Gypsies, s ktorou obišiel celý svet, vypredal mnohé koncerty a vydal albumy s priateľmi, medzi ktorými boli okrem iného aj Charles Aznavour, Nana Mouskouri či Kim Wilde. Teraz sa však rodina opäť spojila a pripravuje spoločne veľkolepú show.

V pondelok 30. apríla 2018 sa môžu diváci v Aegon Aréne tešiť, že zažijú vzrušenie a vášeň, ktorú na pódiu predvedú, po tridsiatich rokoch, Gipsy Kings & Chico!

Vstupenky na tento jedinečný koncert zakúpite od 39 eur v sieti Ticketlive.sk: https://www.ticketlive.sk/sk/event/gipsy-kings-feat-chico

Miesto konania podujatia: Aegon Arena, Príkopova 6, Bratislava
Vstupenky: https://www.ticketlive.sk/sk/event/gipsy-kings-feat-chico
Dátum začiatku podujatia: 30. Apríla 2018 19:30
Dátum ukončenia podujatia: 30. Apríla 2018 21:30
Pravdepodobné súradnice: 48.1628N 17.1344E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Gipsy Kings & Chico Bratislava

Meno organizátora: ProMusic.sk
Fotografie
Podobné podujatia
Opera aeterna I
Opera aeterna I
Nádvorie domu Albrechtovcov, Kapitulská 1 (v prípade nepriaznivého počasia Koncertná sieň Klarisky), Bratislava
Žiadny obrázok
Od Lady Carneval k Draculovi
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
MANDRAGE Tour 2018 Part II
MANDRAGE Tour 2018 Part II
Ateliér Babylon, Bratislava
DANIEL LANDA 50
DANIEL LANDA 50
Štadión Ondreja Nepelu SLOVNAFT Arena, Bratislava
UPRISING FESTIVAL 2018
UPRISING FESTIVAL 2018
Zlaté Piesky, Bratislava