Giuseppe Verdi: Rigoletto - opera pod holým nebom

Podujatie Lučenec

Giuseppe Verdi: Rigoletto - opera pod holým nebom

Mesto Lučenec Vás pozýva na jedinečný umelecký zážitok!
Po roku sa lučenský amfiteáter opäť rozozvučí tónmi operných árií.
V spoluprácu so Štátnou operou Banská Bystrica Vás pozývame na jednu z najhranejších svetových opier RIGOLETTO, z pera kráľa tohoto žánru Giuseppe Verdiho!
Lučenský amfiteáter sa opäť premní na čarovné, špecialne na túto príležitosť upravené a vyzdobené miesto. Opäť bude všetko pekne nasvietené, k dispozícii stand up stolíky, stánky s krásnym vínom, nealko, a všetko presne tak, ako sa na daný druh podujatia patrí. A že nerozumiete tomu čo sa v áriach spieva a strácate sa v deji? Nevadí, pretože všetky dialógy a árie sú titlkované a premietané na veľkoplošné obrazovky.
Nádherné sólové výkony, typická krása Verdiho zborov, inštrumentálna krása romantizmu,a veľkolepá scéna, to je to čo Vás čaká. Garantujeme neopakovateľný hudobný a umelcký zážitok a to aj pre tých ktorí bežne operu nenavštevujú!
Pozvite partnera, či priateľov a príďte stráviť s nami nádherný večer pod hviezdnou oblohou a pri hudobnej kráse Verdiho Rigoletta!

Predpredaj vstupeniek: MIC Lučenec
Kino APOLLO
www.kultura.lucenec.sk
Vstupné: 12,- Eur

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Toto! je Kabinet ilustrácie XI.-Karol Ondreička
Overené podujatieToto! je Kabinet ilustrácie XI.-Karol Ondreička
Galéria Jozefa Kollára, Slovenské banské múzeum, Banská Štiavnica
Filip Jančík Tour 2020
Filip Jančík Tour 2020
Evanjelický kostol, Lazovná ul., Banská Bystrica