Global Village, Bratislava

Podujatie Bratislava

Global Village, Bratislava

Global Village je udalosť, ktorú každoročne organizuje AIESEC v 126 krajinách a teritóriách, v ktorých sa táto organizácia nachádza. Cieľom je poukázať na toleranciu, otvorenosť a interkultúrnu komunikáciu. Tento rok, počas udalosti organizovanej AIESEC Bratislava, viac ako 20 zahraničných stážistov z krajín ako Egypt, Thajsko, Čína, Brazília, Ukrajina, Indonézia, či Taiwan predstavia svoju kultúru a tradície prostredníctvom tradičných piesní, tancov, jedla, tradičného oblečenia a iných prekvapení.
Podujatie, ktoré bude mať podobu veľtrhu, sa bude konať 17. februára so začiatkom o 10:00 v priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave v miestnostiach B107 a B108.

Prezentujúci na tejto udalosti sú zahraniční študenti, ktorí prišli na Slovensko ako účastníci zimného projektu organizovaného AIESEC Bratislava s názvom Educate Slovakia, ktorý sa zameriava na zlepšenie interkultúrneho porozumenia a globálneho zmýšľania slovenskej mládeže a na podporu rozvoja ich líderských schopností prostredníctvom medzinárodného prostredia a moderného neformálneho vzdelávacieho programu.

O AIESEC
AIESEC je najväčšia svetová študentmi riadená organizácia vytvárajúca pozitívny dopad na spoločnosť prostredníctvom osobnostného rozvoja a zdieľaných medzinárodných skúseností. AIESEC Bratislava bol založený v roku 1966 a medzi najvýznamnejšie projekty, na ktorých sa podieľa patria: Educate Slovakia, Me, Myself & I, Global Talent, Global Entrepreneur a Global Volunteer.

Vstup zdarma.

Miesto konania podujatia: Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1/B, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 17. Februára 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 17. Februára 2017 15:00
Pravdepodobné súradnice: 48.127N 17.132E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Global Village, Bratislava

Fotografie
Podobné podujatia
3D EXPO Bratislava 2019
Overené podujatie3D EXPO Bratislava 2019
Vodárenské múzeum BVS, Bratislava
Víkend zatvorených hraníc
Víkend zatvorených hraníc
Cyklomost Slobody, Bratislava
Zumba® Fitness
Overené podujatieZumba® Fitness
LAMPY coffee & club & culture (Kafé LAMPY), Bratislava
3D EXPO Bratislava 2019
Overené podujatie3D EXPO Bratislava 2019
Vodárenské múzeum BVS, Bratislava