Global Village, Bratislava

Podujatie Bratislava

Global Village, Bratislava

Global Village je udalosť, ktorú každoročne organizuje AIESEC v 126 krajinách a teritóriách, v ktorých sa táto organizácia nachádza. Cieľom je poukázať na toleranciu, otvorenosť a interkultúrnu komunikáciu. Tento rok, počas udalosti organizovanej AIESEC Bratislava, viac ako 20 zahraničných stážistov z krajín ako Egypt, Thajsko, Čína, Brazília, Ukrajina, Indonézia, či Taiwan predstavia svoju kultúru a tradície prostredníctvom tradičných piesní, tancov, jedla, tradičného oblečenia a iných prekvapení.
Podujatie, ktoré bude mať podobu veľtrhu, sa bude konať 17. februára so začiatkom o 10:00 v priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave v miestnostiach B107 a B108.

Prezentujúci na tejto udalosti sú zahraniční študenti, ktorí prišli na Slovensko ako účastníci zimného projektu organizovaného AIESEC Bratislava s názvom Educate Slovakia, ktorý sa zameriava na zlepšenie interkultúrneho porozumenia a globálneho zmýšľania slovenskej mládeže a na podporu rozvoja ich líderských schopností prostredníctvom medzinárodného prostredia a moderného neformálneho vzdelávacieho programu.

O AIESEC
AIESEC je najväčšia svetová študentmi riadená organizácia vytvárajúca pozitívny dopad na spoločnosť prostredníctvom osobnostného rozvoja a zdieľaných medzinárodných skúseností. AIESEC Bratislava bol založený v roku 1966 a medzi najvýznamnejšie projekty, na ktorých sa podieľa patria: Educate Slovakia, Me, Myself & I, Global Talent, Global Entrepreneur a Global Volunteer.

Vstup zdarma.

Miesto konania podujatia: Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1/B, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 17. Februára 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 17. Februára 2017 15:00
Pravdepodobné súradnice: 48.127N 17.132E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Global Village, Bratislava

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia