Global Village, Nitra

Podujatie Nitra

Global Village, Nitra

Global Village predstavuje udalosť, ktorú každoročne organizuje mládežnícka organizácia AIESEC v 126-ich krajinách celého sveta a ktorá je zameraná na podporu tolerancie, medzinárodnej komunikácie a šírenie pozitívneho ducha medzi ľuďmi rôznych národností.

V rámci programu sa Vám tento rok predstaví 12 stážistov z 5-ich krajín ako Brazília, Čína, Indonézia, Turecko a Kyrgizsko, ktorí budú reprezentovať kultúru a tradície zo svojho domova prostredníctvom tradičnej hudby, tancov, jedál, oblečenia, workshopov a veľa iného.

Príďte s nami objaviť nepoznané, ochutnať netradičné a spoznať nevšedné... Tešíme sa na Vás!


AIESEC je najväčšia medzinárodná študentmi riadená organizácia na svete. Je jednou z najväčších svetových platforiem talentovaných mladých ľudí a dobrovoľníkov. Rozvíja novú generáciu lídrov a spája ich s podnikmi a mimovládnymi organizáciami. Rozvíja líderský potenciál u mladých ľudí a vedie ich k zodpovednému podnikaniu prostredníctvom zahraničných stáží a členského programu.

Miesto konania podujatia: CENTRO NITRA, Akademická 1, Nitra
Dátum začiatku podujatia: 17. Februára 2017 16:00
Dátum ukončenia podujatia: 17. Februára 2017 17:30
Pravdepodobné súradnice: 48.309N 18.0982E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Global Village, Nitra

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia