Grand Opening - Ministry of Fun

Podujatie Banská Bystrica

Grand Opening - Ministry of Fun

★ GRAND OPENING @ MINISTRY of FUN | 7.8.2020 ★

DJs: DAVE, EMTY, MUSTEE, ANNDY, IZZY


✪ VSTUPENKY ✪
VYPREDANÉ!


► SME SPÄŤ! Po dlhých mesiacoch čakania otvára najväčší a najmodernejší klub na Slovensku svoje brány. Svet sa síce kvôli karanténe zastavil, no u nás sa stal pravý opak a MINISTRY of FUN k vám prichádza v úplne novom šate. Rekonštrukcia vám prinesie krajší, novší a ešte modernejší klub v ktorom posúvame latku opäť o niečo vyššie.

A ČO VŠETKO VÁS ČAKÁ?

Najlepšie uvidíte na vlastné oči, ale už teraz vám môžme prezradiť zopár detailov. Ako jediný klub v Európe bude MINISTRY of FUN vybavený zvukom L'acoustics K1, ktorý je zvyčajne používaný na veľké festivaly ako Tomorrowland či EDC Las Vegas.

Za zmienku stojí aj ❗️ 164 ❗️ svetelných hláv od svetových značiek ako ROBE, MARTIN alebo CLAY PAKY, viac ako 300m LED stripov v schodoch a cez 144m2 LED obrazovky p3.9, ktoré celý klub zmenia na veľkú obrazovku.

Najväčšou dominantou klubu sa stane pohyblivý strop, ktorý sa bude pohybovať nad vašimi hlavami vďaka počítačom ovládanými motormi a vyčarí jedinečnú show.

Vaše pohodlie doplní nové celokožené sedenie v boxoch a VIP zóna sa stane ešte komfornejšou s rozšírením nových boxov. Modernizáciou prešla väčšina priestorov a aj vstupná hala.

To je len malý výber toho, čo pre vás máme pripravené a o ďalších novinkách vás budeme postupne informovať. Na GRAND OPENING párty sa na vás teší kompletný team residentov DAVE, EMTY, MUSTEE, ANNDY a IZZY a aj celý MINISTRY TEAM.
Vstupenky na otvorenie klubu budú dostupné už tento týždeň na www.ministryoffun.sk.


Tešíme sa na Vás


► OBYČAJNÝ VSTUP:
- prístup na tanečný parket a bočné terasy
► VIP:
- prístup na tanečný parket a bočné terasy
- prístup na 1.podlažie klubu s najlepším výhľadom na stage

Vekové obmedzenie:
- obyčajný vstup: 16+
- VIP: 18+► MINISTRY of FUN:
www.ministry.sk
www.facebook.com/MinistryBB
www.instagram.com/ministryoffunbb
www.youtube.com/ministryoffunbb
www.soundcloud.com/ministryoffun
www.twitter.com/MinistryofFunBB

Začiatok podujatia: 7. 8. 2020 21:00:00
Koniec podujatia: 8. 8. 2020 5:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia