Gurmán Fest Bratislava 2019

Podujatie Bratislava

Čo už môže byť krajšie, ako prežiť skvelý deň v nádhernom parkovom prostredí a pri tom ochutnávať skvostné jedlá od tých najlepších reštaurácií a šéfkuchárov z celého Bratislavského regiónu?

GURMÁN FEST ® pre vás aj tento rok pripravil jedinečné menu úžasných zážitkov plných chutí. Čakajú na vás najlepší šéfkuchári, vinári, barmani a farmári, ktorí vám prezradia, čo je nové vo svete gastronómie, aké sú nové trendy v pečení, alebo nové postupy vo varení, aké nové nápoje si namiešať, aby ste boli trendy.

Už 11 rokov sa snažíme byť friendly voči prírode a nášmu okoliu a preto používame od prvého ročníka kompostovateľný riad a separujeme odpad. Ako prví na Slovensku sme sa pridali k iniciatíve svetoznámeho kuchára Massima Botturu a zapojili sa do jeho projektu „Food for Soul“ - boj proti potravinovému odpadu a sociálnej izolácii. Aj o tejto aktuálnej téme sa dozviete viac.

Veľa nového sa môžete dozvedieť, uvidieť a hlavne ochutnať práve počas gurmánskeho víkendu od 21. do 23. júna 2019.

Urobte si piknik s celou rodinou, alebo s priateľmi a využite bohatý program, ktorý sme pre vás aj tento rok pripravili.

GURMÁN FEST ® Bratislava 2019 sa uskutoční pod záštitou starostu mestskej časti Ružinov Martina Chrena a podpory hlavného mesta Bratislava.

GURMÁN FEST Bratislava

Miesto, kde je Dobrá zábava, Dobrí ľudia a Dobré jedlo !
Tešíme sa na vás, naši milí gurmáni!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Gurmán Fest Bratislava
Fotografie
Podobné podujatia