Gurmánsky festival

Podujatie Krásno nad Kysucou

Gurmánsky festival
Pridať do môjho kalendára
Jarmoky a trhy, Varenie, Gastronómia, Zvyky a tradície
Web podujatia:
www.mestokrasno.sk
Web organizátora:
www.mestokrasno.sk
Ďalšie podujatia v meste Krásno nad Kysucou
Podrobnejšie informácie: tel.: 041/4308913, 0907693758, e-mail: janka.krupova@mestokrasno.sk
Pozvánka na Festival skvelého jedla, ľudových remesiel a hudby...

Mesto Krásno nad Kysucou pozýva všetkých milovníkov kysuckej, slovenskej, ale aj zahraničnej kuchyne na prvý ročník Gurmánskeho festivalu. Táto jedinečná gastronomická udalosť sa uskutoční dňa 23. júna 2019 od 9:00 hod. na námestí pred kultúrnym domom.

Zároveň sa uskutoční aj 9. ročník Svätojánskeho jarmoku, kde budú svoju prácu prezentovať remeselníci z Kysuckého kultúrneho strediska a 4. ročník Folklórneho festivalu, ktorý bude garantom kvalitnej zábavy. Myšlienkou podujatia je najmä uchovávať folklórne umenie súborov a muzík a prepojiť tak folklór s tradíciou, akou je rezbárstvo a tvorba úžitkových predmetov.

Na gurmánskom festivale Vás čaká nezabudnuteľný svet chutí a vôní. Môžete si tu do sýtosti dopriať ochutnávky tradičných, ale aj netradičných jedál. Programom bude sprevádzať známy kuchár Viliam Habo, ktorí pripraví aj rôzne gurmánske špeciality. Výťažok za ochutnávku jedla poputuje na dobročinnú zbierku "Na kolesách proti rakovine".

Príďte zažiť nefalšovanú atmosféru kysuckých trhov s bohatým programom!

Žiadame záujemcov a predajcov, ktorí majú záujem prezentovať svoje špeciality, aby sa hlásili na tel. č. 041/4308913, 0907693758, prípadne e-mailom na janka.krupova@mestokrasno.sk

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mesto Krásno nad Kysucou
Fotografie
Podobné podujatia