Halloween JAMMIN 2019

Podujatie Rožňava

Halloween JAMMIN

OZ COM.UNITY v spolupráci s Pizza Micio pre Vás po lete pripravili to pravé, dušičkové! Po rokoch je tu opäť HALLOWEEN JAMMIN, ktorý sa uskutoční v tradičných priestoroch Rakwa Music Clubu a rozhodne nenechá nikoho sedieť v kúte!
Za gramcami sa o kvalitnú dávku muziky postarajú členovia RvZOo SounDSystemu - Gunfingah, Prograss a Spl:ff. Tradičnú zostavu oživí patrón Patria baru NANO, ktorý svojim osobitým warm up setom prinesie čerstvú energiu! Že dobrej muziky nie je nikdy dosť, to vám dosvedčí aj FLYYKID YG, MC pôvodom z Nigérie žijúci v Amsterdame, prinášajúci do klubu zmes hip-hopu a karibského reggae - dancehallu. Stropom večera bude majster slovných hračiek, člen legendárnej skupiny Irie Maffia - Busa Pista Hivatalos oldala! Čo myslíte, stačilo?! Nestačilo! Za barom vás schladí ľadovo namrazený Jägermeister za tie najlepšie ceny v hre. Tešiť sa môžte aj na množstvo ďalších akcií, stay tuned! Predpredaj: 3,- Eur Mediálny partner: Rožňava24.sk Partneri: Velkopopovický Kozel, Pizza Micio, Jägermeister, Red Bull, ROOTS, Patria

Piatok 1. novembra 2019 o 19:00 – 4:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia