HANA LOUNOVÁ - Pár Iluzí

Podujatie Bratislava

HANA LOUNOVÁ - Pár Iluzí

Koncert Hany Lounovej a kapely Idefix Band spojený s krstom jej nového CD - Pár Iluzí je jedinečné podujatie, v ktorom sa predstaví unikátne spojenie hudobných žánrov, vďaka skvelým hosťom, ktorých si Hanka na svoj koncert pozvala.
Hana Lounová je popredná česká country speváčka, ktorá pôsobila ako speváčka v legendárnej skupine Schovanky. Neskôr ako sólistka spolupracovala s mnohými zahraničnými a českými umelcami ako napríklad Nancy Parton, Francesko Napoli, Dave Lee Howard, Boney M, Karel Gott, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Michal Tučný, Karel Zich, Tomáš Klus, Karel Černoch, Pavel Bobek a ďalší. Ako hostia v programe vystúpia: legenda českej hudobnej scény VIKTOR SODOMA popredný slovenský country spevák ALLAN MIKUŠEK česká country speváčka HANA HORECKÁ komorný orchester THE LADIES ENSEMBLE, ktorý predvedie unikátne spojenie sláčikových nástrojov a populárnej hudby so speváckym doprovodom muzikálových hviezd ANDREI GABRIŠOVEJ, ROMANY ORLICKEJ a hudobným prekvapením v podaní ADAMA HUDECA, člena skupiny GrooveHub.

07.04.2016 o 17.30 h

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Alžbeta BÁTHORY
Alžbeta BÁTHORY
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
Ciganski Diabli a Mário Kuly Kollár
Ciganski Diabli a Mário Kuly Kollár
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
Tomáš Klus a jeho Cílová skupina
Tomáš Klus a jeho Cílová skupina
Majestic Music Club, Bratislava
Bosé nohy v parku
Bosé nohy v parku
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
Vyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Overené podujatieVyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, Bratislava
Už Ti nikdy nenaletím
Už Ti nikdy nenaletím
TEATRO Wüstenrot, Bratislava