Hanička a Murko - veselé koncertné vystúpenie obľúbených bábok

Podujatie Bratislava

Hanička a Murko - veselé koncertné vystúpenie obľúbených bábok

Hanička a Murko - veselé koncertné vystúpenie najobľúbenejších bábok Haničky a Murka pre deti!
Termín: sobota 8.2.2020 o 15:00 hod.
Miesto: Bubbles kaviareň, Gercenova 4/A, Bratislava - Petržalka
Viac informácií a rezervácie priamo v kaviarni Bubbles.
Predpredaj v sieti Ticketportal a v kaviarni.
Cena vstupenky v predpredaji: 8 eur / osoba
Cena vstupenky na mieste: 10 eur / osoba
Voľné sedenie. Počet miest je limitovaný.
Každé dieťa dostane k zakúpenej vstupenke ako darček roksové lízatko s kocúrikom Murkom! Predstavenie je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku.

Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie JOJKO, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov po celom Slovensku! Teraz máte možnosť vidieť ich vystúpenie v našej kaviarni Bubbles!

Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám predovšetkým nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Zúbok, Mačiatka a ďalšie).

Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov - sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili.

Predstavenie trvá 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátmi. Každé dieťa dostane ako darček nálepku Haničky a Murka. Hanička a Murko deťom radi podpíšu niektoré zo svojich CD a DVD (škôlkarka Hanička aj kocúrik Murko si už nacvičili svoj podpis:).

Vstup do kaviarne: 30 minút pred predstavením.

Čauky-mňauky kamoši! Tešíme sa na vás!

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka sú dostupné na Facebooku https://www.facebook.com/hanickaamurko/. Videá Haničky a Murka je možné vidieť na YouTube https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko.

Začiatok podujatia: 8. 2. 2020 15:00:00
Koniec podujatia: 8. 2. 2020 16:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.