HANIČKA A MURKO

Podujatie Spišská Nová Ves

HANIČKA A MURKO

Sú farební, priateľskí a mäkučkí a vašim deťom sa budú istotne páčiť! Speváčka Hanička a jej kocúrik Murko prichádzajú veselé bábiky.

Hanička a Murko - Koncertné turné 2021
Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie JOJKO, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov po celom Slovensku! Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z ich CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika, Hasiči, Malá opička, Červený kacheľ, biela pec a ďalšie). Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov - sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili. Predstavenie trvá 60 minút. Predstavenie je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí. Tešíme sa na vás! Cena vstupenky: 6 eur / osoba Každé dieťa dostane ako darček k vstupenke nálepku Haničky a Murka a Murkove lízatko. Zľavy: ZŤP dieťa / 1 euro 1 sprevádzajúca osoba k ZŤP dieťaťu / 1 euro.

16:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia