Harry Potter a Polovičný princ

Podujatie Banská Bystrica

Harry Potter a Polovičný princ

Špeciálne uvedenie kompletnej série Harry Potter na amfiteátri každú nedeľu počas júla a augusta.

HARRY POTTER A POLOVIČNÝ PRINC

(Veľká Británia / USA, 2009, 147 min, David Yates)

Povzbudení návratom Lorda Voldemorta spôsobia Smrťožrúti spúšť ako vo svete muklov, tak aj vo svete čarodejníkov a Rokfort už dávno nie je tým bezpečným miestom, akým kedysi býval. Harry má podozrenie, že nebezpečenstvo je priamo v Rokforte, ale Dumbledore sa sústredí na prípravu na poslednú bitku, ktorá sa rýchlo blíži. Potrebuje, aby mu Harry pomohol odhaliť dôležitý kľúč, ktorý vedie k rozuzleniu Voldemortovej obrany. Zásadnú informáciu ale pozná len bývalý rokfortský profesor Horace Slughorn. Vedomý si toho Dumbledore presvedčí svojho starého kolegu, aby sa vrátil na svoje staré miesto a sľúbi mu vyšší plat, väčšiu kanceláriu a naviac možnosť učiť slávneho Harryho Pottera. Medzitým útočí na študentov ešte úplne iný nepriateľ – pubertálne hormóny. Harryho dlhodobé priateľstvo s Ginny Weasleyovou prerastá do hlbších citov, ale v ceste stojí jej priateľ, Dean Thomas, a to nehovoriac o jej veľkom bratovi Ronovi. Lenže Ron má svojich starostí dosť s romantickými pletkami – Lavender Brownová nešetrí svojou láskou k nemu a Hermiona v ústraní žiarli, ale je rozhodnutá neprejaviť svoje city za žiadnu cenu. A k tomu všetkému ešte čokolády napustené nápojom lásky, ktoré skončia v nesprávnych rukách a všetko úplne zmenia. Romantika všade prekvitá, ale jeden zo študentov zostáva od toho všetkého stranou, má totiž v hlave úplne iné veci. Je rozhodnutý vystúpiť z davu a zanechať po sebe stopu, avšak temnú. Láska je síce vo vzduchu, ale tragédia sa blíži a ani Rokfort už nikdy nebude taký, aký býval.

Predpredaj: https://ticketware.eu/p/aRYJ
Vstupné cez predpredaj: 5 €
Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame so slovenským dabingom.
Veková vhodnosť: 12

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 1000.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Začiatok podujatia: 9. 8. 2020 21:00:00
Koniec podujatia: 9. 8. 2020 23:30:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
After: Sľub
After: Sľub
Kino Mostár, Brezno
BÁBOVKY
BÁBOVKY
Kino Mostár, Brezno
Uršuľa Ferenčuková: SVET (PODĽA) URBANA
Uršuľa Ferenčuková: SVET (PODĽA) URBANA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Kino: Stalking Chernobyl / Trnava
Overené podujatieKino: Stalking Chernobyl / Trnava
Kultúrne centrum Malý Berlín, Trnava, Trnava
Rekreácia v tieni trnavských komínov
Overené podujatieRekreácia v tieni trnavských komínov
Kultúrne centrum Malý Berlín, Trnava, Trnava