HELENA 2022 - jubilejní tour

Podujatie Piešťany

HELENA 2022 - jubilejní tour

Medzinárodne najúspešnejšia česká speváčka Helena Vondráčková tento rok vyráža na jubilejné česko-slovenské turné nazvané Helena 2022, na ktorom s fanúšikmi oslávi svoje polguľatiny.

Sotva Helena Vondráčková dokončila svoje minuloročné turné nahor k výškam, chystá sa na ďalšie. „S mojou kapelou Charlie Band sa vydáme na dlhú cestu po Česku aj Slovensku. Čaká nás veľa zastávok a ja sa už veľmi teším, až si spoločne s mojimi priaznivcami zaspievame nielen moje staršie hity, ale aj novinky z posledných dosiek, ktoré som natočila. povedala Helena Vondráčková.

Turné „Helena 2022“ organizuje Agentúra MM Praha, s.r.o., ktorá tak robí ako exkluzívny zástupca speváčky už od roku 2004. O zvuk a osvetlenie sa opäť postará spoločnosť Sound & Lights MM Praha, s.r.o. Turné sa bude líšiť nielen tým, že je „jubilejný“, ale aj technickým vybavením, kedy pre každý jednotlivý koncert je – okrem iného – pripravená LED stena s projekciou.

Ako svojich hostí si Helena Vondráčková pozvala nielen kolegov zvučných mien, ale aj začínajúcich nádejných spevákov a speváčky, ktorým chce dať príležitosť a podporiť ich cestu k úspechu.

Na hudobnej scéne pôsobí Helena Vondráčková od roku 1964. V priebehu svojej kariéry naspievala viac ako 1800 piesní, doteraz vydala viac ako 90 LP a CD a celosvetovo predala 20 miliónov hudobných nosičov. Je nositeľkou mnohých domácich i medzinárodných ocenení a štátneho vyznamenania – Medaily za zásluhy v oblasti umenia. Účinkovala v množstve úspešných muzikálových projektov, stvárnila desiatky rolí vo filmoch a seriáloch, nahovorila postavy v obľúbených animovaných rozprávkach. Stále pravidelne vystupuje nielen doma, ale aj v zahraničí, najmä na Slovensku, v Poľsku av Nemecku.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia