Heľenine OČI - Poprad Rock Fabric

Podujatie Poprad

Heľenine OČI - Poprad Rock Fabric

Každoročný koncert kapely 25.12 v Poprade v ROCK Fabric už po 7x. REŠPEKTUJTE TÚTO VIANOČNÚ TRADÍCIU a príďte vyskákať šalacik a kapora. Support : Wandererove segry.
Nový album VAJCO na tomto koncerte na predaj!!!
-------
Kapela vznikla v roku 1999 v hlavnom meste sveta - v Prešove. Kombináciou prvkov metalu, ska, reggae, folku a rocku sa vo svojich vystúpeniach plných energie a srandy kapela úspešne vyhýba žánrovému zaškatuľkovaniu. Niekoľko skladieb je v lokálnom prešovskom dialekte, tzv. „prešovčine“.

Výsledkom radosti z hrania živých koncertov je vášnivá, energická a neprestajne rastúca fanúšikovská základňa.

Heľenine oči majú na konte štyri albumy a niekoľko videoklipov. Po prvom albume „Impérium Lahodných chutí“ (2004) a druhom pod názvom „Tafasasamáš“ (2008), vydala kapela v roku 2013 tretí album „Mimozemšťanie“ v roku 2017 prichádza na svet dvojalbum VAJCO, ktoré obsahuje 18 autorských piesní.
Zoskupenie HO absolvovalo počas svojho doterajšieho pôsobenia množstvo festivalov a klubových koncertov po celom Slovensku, Českej Republike, Poľsku, Holandsku, Spojených štátoch, či Írsku.

foto: jano stovka, MQEP
-------
Suport: Wandererove segry https://youtu.be/LsYTZhLZaD4 :

Kapelu Wandererove Segry tvorí päť jedinečných hudobníčok, ktoré sú zároveň tri a dve sestry. Avšak terajšiu zostavu doplnila šiesta vynikajúca hudobníčka, ktorá ich pesničky obohatila svojou hrou na husliach. Pochádzajú z metropol východného Slovenska, Prešova a Košíc. Spoločne sa predstavujú okrem vlastných priezvisk pod pseudonymom "Wandererova". Svoju hudbu opísali ako spleť štýlov - folku, rocku prípadne až punku s kúskami ľudovej hudby siahajúcej k hippies. Zapamätáte si ich aj preto, že hoci sú Slovenky, spievajú po česky a k svojej druhej skladbe Wanderer natočili nedávno videoklip.

Miesto konania podujatia: ROCK Fabric, Podtatranská 149/7, Poprad
Dátum začiatku podujatia: 25. Decembra 2017 21:00
Pravdepodobné súradnice: 49.0558N 20.2863E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Heľenine OČI - Poprad Rock Fabric

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: ROCK Fabric
Fotografie
Podobné podujatia
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov
Beerfest Trenčín 2020
Beerfest Trenčín 2020
Areál výstaviska EXPO CENTER, Trenčín