Hlas srdca – workshop so speváčkou Peťou Humeňanskou

Podujatie Bratislava

Hlas srdca – workshop so speváčkou Peťou Humeňanskou

Hlas prebúdza a otvára bránu k samému sebe. Objav jeho krásu, farbu, tón skrz tvoje bytie. Nadýchni sa jeho liečivej sily, ktorá prúdi vôkol teba. Nechaj v sebe prebudiť pocity, ktoré ťa k tvojmu pravému hlasu približia. Hlas v tvojej duši stále znie, z tvojho tela prúdi von a šíri energiu všade navôkol.

Na workshope prepojíme hlas s dýchaním, s energiou nášho tela, s čakrami, ktoré ho prebúdzajú. Spievaním mantier s hlbokou energickou vibráciou sa uvoľníme a spojíme sa so svojím srdcom. Mantry upokoja myseľ, dušu aj telo a otvoria srdce, ktoré sa usmieva a spieva tiež☺. Na záver si vyberieme jednu z mantier, ktorá s nami najviac rezonuje a naučíme sa ju spievať zo srdca. Získame tak krásny nástroj na šírenie radosti a lásky.

- pri speve vás Peťka bude doprevádzať na klavíri, ukulele, jambe, perkusiami.

- pokojne si so sebou prineste okrem svojho hlasu, ktorý máte vždy so sebou☺, aj nejaký obľúbený hudobný nástroj.

====
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 16. marec, Piatok, 18:00 - 20:30
LEKTOR : Petra Humeňanská
CENA: 8 Eur
REGISTRÁCIA: https://goo.gl/forms/gBacMfBUuv1crvIn1

====

PETRA HUMEŇANSKÁ
Keď spievam tak dýcham život s jeho krásou a ľahkosťou. Už ako dieťa som pocítila veľkú túžbu spoznávať hlas, jeho farbu a tóny, ktoré majú v sebe nekonečné možnosti. Spev ma uchvátil natoľko, že som sa ho rozhodla ísť študovať na VŠMU.

Na ceste životom vďaka hlasu stále objavujem jeho vplyv na prejavenie sa, odbúranie strachu byť sama sebou, na odovzdávanie lásky a radosti. Je to ako splynutie s vyšším Ja - harmóniou, pokojom, láskou a všetkými cnosťami v nás. Niekedy nás život dovedie na miesta, ktoré nám veľa dajú a ukážu. U mňa to bola India, ášram a stretnutie môjho učiteľa. Spev momentálne učím a venujem sa aj muzikoterapii. Okrem toho pôsobím vo viacerých hudobných projektoch, skladám piesne - mantry inšpirované Indiou. Tiež vlastné, slovenské piesne, ktorými sa snažím prebúdzať nielen svoje srdce, ale aj verím, že aj vás všetkých. :)

Miesto konania podujatia: Yoga House Bratislava, Panenská 33, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 16. Marca 2018 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 16. Marca 2018 21:30
Pravdepodobné súradnice: 48.1481N 17.1063E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Hlas srdca – workshop so speváčkou Peťou Humeňanskou

Meno organizátora: Yoga House Bratislava
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieDeň otvorených ateliérov 2019
Rohožník, Stupava, Bratislava, Bratislava – Vajnory, Ivanka pri Dunaji, Chorvátsky Grob, Svätý Jur, Limbach, Pezinok, Viničné, Vinosady, Modra, Častá, Budmerice, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieBODY ART SHOW 2019
Mestské divadlo P.O.Hviezdoslava, Bratislava