HORÚCA SPRCHA - komédia

Podujatie Žilina

HORÚCA SPRCHA - komédia
Pridať do môjho kalendára
Divadlo, Kultúra
Ďalšie podujatia v meste Žilina
Podrobnejšie informácie: vstupenky@ticket-art.sk
Horúca sprcha

28.03.2018 o 19.00h - Dom odborov Žilina

„Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“
On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda. Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa spoločná noc dala v pokoji prežiť. Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní... Ale príliš sa im to nedarí...
HORÚCA SPRCHA neponúka stopercentne osvedčené rady na vyriešenie manželskej krízy, ale bez ohľadu na vek a teplotu v sále (ako aj na teplotu vo vzájomných partnerských vzťahoch) dokáže diváka osviežiť a pobaviť. Na diváka čaká množstvo zábavných situácií, prekvapivých gagov, konverzačná ľahkosť aj situačná premenlivosť. A to všetko korunované vynikajúcimi hereckými výkonmi, garantujúcimi nezabudnuteľný divadelný zážitok.
V inscenácii HORÚCA SPRCHA hrajú: Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer, Jakub Lorencovič.
preklad: Blanka Mongu, scéna a kostýmy: Dorota Cigánková, réžia: Svetozár Sprušanský

Ceny vstupeniek:/ miestenkové sedenie
17,00 eur – Predpredaj
Meno organizátora: Ticket Art - predpredaj
Fotografie
Podobné podujatia
Cigánski diabli 2018
Cigánski diabli 2018
Dom odborov, Žilina
Božská komédia
Božská komédia
Bábkové divadlo, Žilina
ATLANTÍDA muzikál
ATLANTÍDA muzikál
Dom odborov, Žilina
SĽUK Genezis
SĽUK Genezis
Dom odborov, Žilina