Hradný biograf - Zrodila sa hviezda

Podujatie Beckov

Hradný biograf - Zrodila sa hviezda

Jedinečný priestor, jedinečné zážitky, jedinečné kino. Obľúbený Hradný biograf na dolnom nádvorí pokračuje a tento raz sa môžete tešiť na oceňovanú hudobno-romantickú drámu Zrodila sa hviezda (2018).

Vo filme sa v hlavných úlohách predstaví štvornásobný držiteľ nominácie na Oscara Bradley Cooper a spevácka pophviezda Lady Gaga. Kým pre Bradleyho Coopera ide o režisérsky debut, pre Lady Gaga o jej prvú hlavnú rolu vo filme.

V novom spracovaní romantickej drámy Zrodila sa hviezda stvárni Bradley Cooper ostrieľaného muzikanta Jacksona Mainea, ktorý objaví začínajúcu speváčku Ally (Lady Gaga) a zamiluje sa do nej. Tá už svoj veľký sen o hviezdnej kariére vzdala… pokým ju Jack neprinúti vyjsť na pódium pod svetlá reflektorov. Ale keď Allyin raketový štart zatieni jeho vlastnú kariéru, Jack stále obtiažnejšie nesie svoj ústup z veľkých pódií a o to viac bojuje so svojimi vnútornými démonmi. (zdroj: Continental Film)

Hrad bude pre verejnosť otvorený od 20:00, na dolnom nádvorí nájdete aj bufet s občerstvením.

Tento film je nevhodný pre maloletých do 15 rokov. Cena vstupného je 2,50 € a vstupenku si môžete zakúpiť buď na mieste, alebo v predpredaji cez náš on-line predaj vstupeniek.

Predpredaj vstupeniek: http://vstupenky.hrad-beckov.sk/event/414855/ako-stibor-kralovnu-mariu-zachranil

Malá filmová ochutnávka tu: https://bit.ly/3fu2ZMI

Začiatok podujatia: 7. 8. 2020 20:30:00
Koniec podujatia: 7. 8. 2020 23:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Advent v kine: Corpus Christi
Overené podujatieAdvent v kine: Corpus Christi
Ži:va, Bánovce nad Bebravou
Advent v kine: Corpus Christi
Overené podujatieAdvent v kine: Corpus Christi
Ži:va, Bánovce nad Bebravou
Kino Be2Can: Chľast
Kino Be2Can: Chľast
Kultúrne centrum Malý Berlín, Trnava, Trnava