Hravá nedeľa s Peťom Živým

Podujatie Stožok

Hravá nedeľa s Peťom Živým

KONANIE HIER ZÁVISÍ NA AKTUÁLNEJ SITUÁCII V MÁJI. SITUÁCIU SLEDUJEME A V PRÍPADE POKRAČOVANIA OBMEDZENÍ BUDE AKCIA PRESUNUTÁ NA PRIAZNIVEJŠIE OBDOBIE. ZATIAĽ SME OPTIMISTI.

Príďte s nami stráviť nedeľný čas hrami, kde na chvíľu môžeme zažiť silu a tvorivosť skupiny. V živote to ide ľahšie, keď na to človek nie je sám. Aj keď nie vždy to je pravda. V hrách sa pozrieme na to, ako to máme, keď odložíme našu individualitu a staneme sa súčasťou skupiny. Cítime sa byť v prúde, či zo zásady plávame proti prúdu? V hre je človek oslobodený od veľkého rozmýšľania. Práve preto môže prehovoriť vlastnou rečou múdrosť nášho tela a v nás zostane nejaký pocit, ktorý potom môžeme uchopiť. Na programe sú hry z intuitívnej pedagogiky, naše pôvodné slovenské hry, rôzne výtvarné a hudobné aktivity. Môžete si ich užiť podľa seba. Či terapeuticky, alebo zábavne,s deťmi, či bez nich, všetko je v poriadku. Ste srdečne vítaní.

https://duholie.sk/udalost/hrava-nedela-2020-05-31/

Začiatok podujatia: 31. 5. 2020 10:30:00
Koniec podujatia: 31. 5. 2020 14:30:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Piatky pre deti: Strašiak Tomáš
Overené podujatiePiatky pre deti: Strašiak Tomáš
Mestské kultúrne stredisko na ulici J. Matušku, Bánovce nad Bebravou
FÍHA tralala so skupinou BABY BAND
FÍHA tralala so skupinou BABY BAND
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
Rozprávky po telefóne
Rozprávky po telefóne
Dom Matice slovenskej, Nitra