Hudobná Glosa Igora Šimega č. 66.

Podujatie Banská Bystrica

Prijmite srdečné pozývanie!
Hudba, humor, pestrosť žánrov, divadlo a inšpirácia - výnimočná zostava výnimočných umelcov - zážitok, ktorý sa oplatí užiť!

Zábavný a inšpiratívny večer s jedinečnými hudobnými spracovaniami, divadelnou atmosférou, korením života a atmosférou čarovných zákutí svetvých metropol

IGOR ŠIMEG – spevák, herec, režisér – hostiteľ – v aktuálnom čase pohrúžený tiež v prípravách

JÚNOVÉHO 8.ročníka najväčšieho tradičného banskobystrického multižánrového festivalu umenia a dizajnu – FUBABY - 17. - 23- jún 2019

Pravidelne hráva v bratislavských divadlách Nová scéna a RedCat Cabaret, hosťuje v operete Gróf Luxemburg divadla Colorato, pôsobí na hudobnej fakulte Akadémie umení BB.

Pripravuje dve MÁJOVÉ premiéry – opery Čarovná flauta a muzikálovej šou – JUBOX, koncert pásnkej speváckej skupiny TRJOF s Petrom Makranským a Dáriusom Koči.

Organizuje APRÍLOVÝ koncert s krstom CD MOSTY so slovenskými šansónmi Pala Janíčka a Petra Vala a tiež spolupracuje so slovenskými televíziami .

POZVANIE HOSTITEĽA PRIALI HOSTIA:

DANA KAROLOVÁ
- výrazná herecká osobnosť, všestranná a tvárna herečka Divadla Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene. Zaujala v hrách svetovej i domácej klasiky, ako i v rozprávkach, kde zúročila svoju vnímavosť detského publika. Dokáže tiež citlivo stvárniť dramatično postáv a byť senzitívnou partnerkou nilen na javisku, ale aj npred kamerou. Výrazná hlasová disponovanosť ju predurčuje na atraktívne role od činhry až po muzikálové postavy. Spolupráca s televítiami ju stále viac posúva k ďalším spoluprácam.
Za precízne stvárnenie postavy ALENKY v hre Plač získala v roku 2011 Cenu LITERÁRNEHO FONDU.

PETRA SABOVÁ
- speváčka, herečka, moderátorka s jedinečnou farbou hlasu, originálnou interpretáciou predovšetkým šansónového repertoáru Edith Piaf, stále sa rozširujúcim autorským repertoárom aj kooperáciou s umelcami širokého spektra rôznych žánrov naprieč Slovenskom. Príprava vlastného CD je aktuálne jedným z jej najintenzívnejších projektov.
Spolupráca s televíznymi spoločnosťami ju stále viac posúva do povedomia divákov aj na, dnes už, medzinárodnej českej pôde.

Trio DOLCE
- hudobné zoskupenie umelcov, ktorý sa interpretujú hudbu rôzneho žánru aj spájaním rôznych hudobných štýlov. Hudba je rôznorodá a interpretovaná. Ako koncertný umelci účinkujú na rôznych kultúrnych podujatiach a akciách. Trio DOLCE je zoskupenie, kde každý z umelcov je aj sólovým hráčom.

Milan BERKY – husle, Tomáš VALIČEK – akordeón, Jozef SMUTNÝ - kontrabas

Osobité spracovanie hudobných žánrov je zážitkom, ktorý viac ako príjemne prekvapuje, inšpiruje a napĺňa jedinečnou energiou.

UŽITE NAPLNO INŠPIRATÍVNY ZÁŽITOK

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: https://www.facebook.com/Mestsk%C3%A9-Hudobn%C3%A9-Divadlo-360204634315073/
Fotografie
Podobné podujatia
KANDRÁČOVCI a hostia
KANDRÁČOVCI a hostia
Amfiteáter, Banská Bystrica
Separ OG Tour 2020
Separ OG Tour 2020
Ministry of Fun, Banská Bystrica
Filip Jančík Tour 2020
Filip Jančík Tour 2020
Evanjelický kostol, Lazovná ul., Banská Bystrica
Starohorský banícky spevokol
Starohorský banícky spevokol
Pohostinstvo Furman, Banská Bystrica