Hudobná Glosa Igora Šimega č. 67

Podujatie Banská Bystrica

Unikátna zostava hostí 67. Hudobnej Gôlosy Igora Šimega srdečne pozýva:

MAREK MAJESKÝ - herec, pedagóg, hosťujúci člen trnavského Divadla Jána Palárika, bratislavskej Novej scény, Divadla Malá scéna STU, DPOH, agentúrnych scén aj divadla Aréna. Pedagóg herectva, dabingový herec, otec a tiež obľúbený filmový a televízny herec - Kandidát, Búrlivé víno, aktuálne Horná Dolná a mnohých ďalších. Čím dokáže ešte prekvapiť? Príďte a - zažijete.

UKITAS - hudobná kapela - Uku - covers v podaní dvoch hudbumilujúcich stvorení, Terézia Gregušová a Nikola Benedikovičová - herečka, hudobníčka a UKULELE - mladé talentované a šarmantné muzinkantské a spevácke duo po návrate z Európskeho dňa v KÁHIRE - kde poprvýkrát sa ich prostredníctvom prezentovalo aj Slovensko a tiež predskokanky koncertu Dary Rolins. Skúsili ste ukulele? 
Príďte a - ochutnáte.

MIŠKA a MAREK KUTNÁROVÍ - hudobnícka zostava talentovaných muzikantov v prekvapivej zostave - klavirista a BUBENÍČKA - členovia nitranskej hudobnej skupiny SEMATAM, autorské zázemie, hosťujúci členovia viacerých hudobných zoskupení, víťazi Slovenskej hudobnej ligy 2017, českej Skuteční hudební ligy a účastníci viacerých medzinárodných festivalov. Počuli ste už bubny spievať?
Príďte a - počujete.

Teší sa na vás celý tvorivý tím a samozrejme hostiteľ 
IGOR ŠIMEG - herec spevák režisér, pedagóg. Aktálne aj o pripravovaných májových premiérach a júnovom festivale FUBABY2019.

REZERVÁCIE - HOTEL NÁRODNÝ DOM - Národná 1 - Banská Bystrica
tel.: +421/ 48/ 412 37 37

Meno organizátora: Mestské Hudobné Divadlo BB
Fotografie
Podobné podujatia
THE LEGITS BLAST 2019
Overené podujatieTHE LEGITS BLAST 2019
Aqualand BB - Plážové kúpalisko, Švermova 45 - južný vchod, Banská Bystrica, Banská Bystrica
Lordi / Banská Bystrica
Overené podujatieLordi / Banská Bystrica
Aula SZU, Banská Bystrica
MÍĽNIKY ROCKU
Overené podujatieMÍĽNIKY ROCKU
Hudobné átrium ŠVK, Banská Bystrica
MÍĽNIKY ROCKU
Overené podujatieMÍĽNIKY ROCKU
Hudobné átrium ŠVK, Banská Bystrica