Hudobná glosa IGORA ŠIMEGA č.63

Podujatie Banská Bystrica

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Kultúra, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Banská Bystrica
Podrobnejšie informácie: +421/ 48/ 412 37 37, +421 907 732 937

63. pokračovanie Hudobnej Glosy IGORA ŠIMEGA

IGOR ŠIMEG - hostiteľ - herec, spevák režisér, pedagóg. Úspešne hosťujúci "drakulovský" Gróf "Red Cat", v čoraz populárnejšom RedCat Cabarete, St.Brioche v operete Veselá vdova na Novej scéne, Knieža Basil Basilsky v inscenácii Gróf z Luxemburgu, v Bratislave, pedagóg, autor mnohých umeleckých projektov, moderátor relácie "Cesty života" Stredoslovenskej TV, spolupracovník TV JOJ, TV Markiza, tvorca multižánrového festivalu FUBABY a notorický hľadač a propagátor talentov.


Hosťovanie prijali dámy s mimoriadnym darom šarmu, skvelých hlasov, osobitým prejavom a zmyslom pre detail.


ELEGANCE - Vokálne zoskupenie tvoria štyri mladé dámy - profesionálne sólové speváčky a hlasové pedagogičky -pôsobiace v Štátnej opere v Banskej Bystrici, na konzervatóriu J. L. Bellu a iných umeleckých školách.

Elegance vzniklo v roku 2018 a repertoár kvarteta sa skladá zo známych i menej známych piesní rôznych žánrov, popri svetovej klasike nechýba jazz, swing, či šansón.

Počnúc prvým vystúpením ponuky pre toto harmonické teleso pribúdajú až natoľko, že bolo náročné zladiť spoočné termíny - o to viac nás teší, že ich môžeme pribítať práve teraz v nádhernom prostredí Hotela Národný dom.

Prinášajú poslucháčom atraktívnu interpretáciu na vysokej umeleckej úrovni, s vlastným šarmom, eleganciou a mimoriadnym hudobným spracovaním.

PETRA SABOVÁ - speváčka, herečka, pedagogička, moderátorka, autorka - mimoriadne talentovaná a charizmatickým prejavom uchvacujúca dáma šansónovej a populárnej sslovenskej hudobnej scény prináša so sebou vždy skvelú energiu, zážitok a novinky z pripravovaného debutového CD.


Stálym hosťom programu je blízky spolupracovník hostiteľa a čoraz populárnejší mladý talentovaný multižánrový hudobník

MAREK KUTNÁR - vždy s novým a ďalším prekvapením, spevák, autor a kapelník úspešnej funkovej hudobnej skupiny SEMATAM - víťaz Slovenskej hudobnej ligy v ročníku 2016, ocenený titulom Zpěvák roku 2017 - českou Skuteční hudební ligou, hosťujúci sólista bigbandu Swingless Jazz Ensemble, klavirista, pedagóg, aranžér, autor a člen hudobnej skupiny 2MUZICISTI.


SRDEČNE POZÝVAME, tešíme sa na spoločné stretnutie na večer naplnený peknou hudbou, humorom a príjemnými interaktívnymi prekvapeniami.

LÍSTKY: rezervácie do správy, alebo tel.čísle.: +421/ 48/ 412 37 37

Meno organizátora: Mestské hudobné divadlo BB a Hotel Národný dom
Fotografie
Podobné podujatia
Fragile Queen
Fragile Queen
Aula SZU, Banská Bystrica
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019
Amfiteáter, Banská Bystrica
Temné Kecy
Temné Kecy
Klub 77, Banská Bystrica