Hudobná glosa IGORA ŠIMEGA č.63

Podujatie Banská Bystrica

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Kultúra, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Banská Bystrica
Podrobnejšie informácie: +421/ 48/ 412 37 37, +421 907 732 937

63. pokračovanie Hudobnej Glosy IGORA ŠIMEGA

IGOR ŠIMEG - hostiteľ - herec, spevák režisér, pedagóg. Úspešne hosťujúci "drakulovský" Gróf "Red Cat", v čoraz populárnejšom RedCat Cabarete, St.Brioche v operete Veselá vdova na Novej scéne, Knieža Basil Basilsky v inscenácii Gróf z Luxemburgu, v Bratislave, pedagóg, autor mnohých umeleckých projektov, moderátor relácie "Cesty života" Stredoslovenskej TV, spolupracovník TV JOJ, TV Markiza, tvorca multižánrového festivalu FUBABY a notorický hľadač a propagátor talentov.


Hosťovanie prijali dámy s mimoriadnym darom šarmu, skvelých hlasov, osobitým prejavom a zmyslom pre detail.


ELEGANCE - Vokálne zoskupenie tvoria štyri mladé dámy - profesionálne sólové speváčky a hlasové pedagogičky -pôsobiace v Štátnej opere v Banskej Bystrici, na konzervatóriu J. L. Bellu a iných umeleckých školách.

Elegance vzniklo v roku 2018 a repertoár kvarteta sa skladá zo známych i menej známych piesní rôznych žánrov, popri svetovej klasike nechýba jazz, swing, či šansón.

Počnúc prvým vystúpením ponuky pre toto harmonické teleso pribúdajú až natoľko, že bolo náročné zladiť spoočné termíny - o to viac nás teší, že ich môžeme pribítať práve teraz v nádhernom prostredí Hotela Národný dom.

Prinášajú poslucháčom atraktívnu interpretáciu na vysokej umeleckej úrovni, s vlastným šarmom, eleganciou a mimoriadnym hudobným spracovaním.

PETRA SABOVÁ - speváčka, herečka, pedagogička, moderátorka, autorka - mimoriadne talentovaná a charizmatickým prejavom uchvacujúca dáma šansónovej a populárnej sslovenskej hudobnej scény prináša so sebou vždy skvelú energiu, zážitok a novinky z pripravovaného debutového CD.


Stálym hosťom programu je blízky spolupracovník hostiteľa a čoraz populárnejší mladý talentovaný multižánrový hudobník

MAREK KUTNÁR - vždy s novým a ďalším prekvapením, spevák, autor a kapelník úspešnej funkovej hudobnej skupiny SEMATAM - víťaz Slovenskej hudobnej ligy v ročníku 2016, ocenený titulom Zpěvák roku 2017 - českou Skuteční hudební ligou, hosťujúci sólista bigbandu Swingless Jazz Ensemble, klavirista, pedagóg, aranžér, autor a člen hudobnej skupiny 2MUZICISTI.


SRDEČNE POZÝVAME, tešíme sa na spoločné stretnutie na večer naplnený peknou hudbou, humorom a príjemnými interaktívnymi prekvapeniami.

LÍSTKY: rezervácie do správy, alebo tel.čísle.: +421/ 48/ 412 37 37

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mestské hudobné divadlo BB a Hotel Národný dom
Fotografie
Podobné podujatia
Lord of The Dance: 2021 Tour
Lord of The Dance: 2021 Tour
Incheba Expo Bratislava, Bratislava
Luka Šulić
Luka Šulić
Incheba Expo Aréna, Bratislava
Sibelius, Suchoň a Schumann
Sibelius, Suchoň a Schumann
Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislava