Hudobna glosa Igora ŠIMEGA

Podujatie Banská Bystrica

Milí naši priatelia, prijmite pozvanie :-)

Zo srdca vás pozývame zažiť výnimočný spoločný večer s hostiteľom Igorom Šimegom s výnimočnými hosťami - umelcami viacerých československých divadiel, členmi Divadla NOVÁ SCÉNA v Bratislave - očarujúcou speváčkou a herečkou MIRKOU PARTLOVOU, skvelým hercom a spevákom TOMÁŠOM MAJLÁTHOM, bravúrnym dirigentom, klaviristom a aranžérom ĽUBOMÍROM DOLNÝM a brilantným poetom a textárom IGOROM GROSSMANOM. 

JAR je vnímateľná na každom kúsku prírody, nová sila a energia napĺňa každučký organizmus na zemi a všetko pučí LÁSKOU. :-)

Njakrajšie aj najnežnejšie pnutia odsúvajú vládu zimy do jarného zabudnutia, nuž a všetci veľmi dobre vieme, kade kráča najvrúcnejí cit, či u koho a kde to ešte drieme. 

Hovorí sa - Láska ide cez žalúdok, a tiež - niečo o jarnej únave či detoxe čo odoženie smútok. Zvonivé hlasy,, básnické klasy, korenie Života - energie útok - rozžiarime spolu zľahka každý tmavý kútok :-) 

Podrobnosti v najbližších dňoch, tak ako dobré správy nosia - doplnia čo pred očami máte :-) 
Sledujte a rezervujte, dozviete sa isto viacej ako na plagáte :-)

Váš HUGIŠtým :-)

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mestské hudobné divadlo BB
Fotografie
Podobné podujatia
KANDRÁČOVCI a hostia
KANDRÁČOVCI a hostia
Amfiteáter, Banská Bystrica
Filip Jančík Tour 2020
Filip Jančík Tour 2020
Evanjelický kostol, Lazovná ul., Banská Bystrica
Separ OG Tour 2020
Separ OG Tour 2020
Ministry of Fun, Banská Bystrica
KONTRAFAKT REAL NEWZ 2020
KONTRAFAKT REAL NEWZ 2020
Ministry of Fun, Banská Bystrica