IMT Smile a Lúčnica - Made in Slovakia

Podujatie Bratislava

IMT Smile a Lúčnica - Made in Slovakia

Projekt Made in Slovakia kapely IMT Smile a Umeleckého súboru Lúčnica sa po roku opäť predstaví divákom v Bratislave a v Košiciach. Ojedinelé hudobno-tanečné predstavenie, ktoré doposiaľ videlo viac než 50 tisíc nadšených divákov, sa vo vynovenej verzii vracia 21. a 22. decembra do Incheba Expo Arény, 14. a 15. decembra do Košíc. Pre veľký úspech vystúpia IMT Smile a Lúčnica spoločne aj 9. januára na bratislavskom Zimnom štadióne O. Nepelu a okrem toho sa divákom predvedú aj 19. decembra v pražskej O2 arene.
Veľkolepý spoločný projekt jednej z našich najúspešnejších hudobných skupín a legendárneho umeleckého súboru, kritikmi označovaný za „svetovú show vyrobenú na Slovensku“ či „zážitok na celý život“, sa pre obrovský záujem vracia na koncertné pódiá. Divákom sa energickí muzikanti na čele s Ivanom Táslerom a súbor pod umeleckým vedením prof. Štefana Nosáľa predstavia v predvianočnom období. Posledné, rozlúčkové vystúpen Miesto: Zimný štadión O. Nepelu, Bratislava

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Biela noc Bratislava 2020
Biela noc Bratislava 2020
Staré mesto, Bratislava
Vyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Overené podujatieVyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, Bratislava
Fragile SK Vianočný koncert
Fragile SK Vianočný koncert
Bratislava-Rača, Bratislava