Indietronica

Podujatie Bratislava

Indietronica

Nechajte sa lapiť do pazúrov obľúbenej párty, ktorá vás zásobí vyváženým mixom elektroniky, indie music, ambientu či post-rocku! Z Francúzska pricestuje mladé kvarteto Dead Sea, ktoré spojí analógové syntetizátory s gitarou a bubnami. Chýbať nebude ani DJská dvojica rezidentov Diablo & Krto.
Dead Sea (FR) je štvorčlenná kapela z Paríža, ktorú len ťažko zaškatuľkovať do žánrových kategórii. V jej hudbe nájdete prvky post-rocku, ambientu, shoegaze aj elektroniky. “Snažíme sa vytvoriť to, čo si predstavujeme ako hudbu budúcnosti využívaním rôznych moderných analógových syntetizátorov, gitary a bubnov,” hovorí štvorica, ktorá svoju tvorbu častuje ako Turbo Chillwave, pretože je na polceste medzi IDM a rockom. Mladá kapela, ktorá sa na scéne objavila v minulom roku, vydala v marci EP 1, za ktoré si vyslúžila mnohé pochvaly. Diablo & Krto (Indietronica residents) je ostrieľaná dvojica Depeche Mode positive DJov, ktorí ponúknu súčasné skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V ich setoch nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop. Diablo & Krto majú bohaté zážitky z Depeche Mode parties ale aj z afterparties po koncertoch tejto kultovej skupiny. Get captivated in the claws of favourite party that gives you balanced mix of electronic, indie music, ambient or post-rock! Young quartet Dead Sea will come from France to connect analogue syntetisers with guitars and drums. Resident DJ duo Diablo & Krto won´t be missing.

21:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Vyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Overené podujatieVyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, Bratislava
Fragile SK Vianočný koncert
Fragile SK Vianočný koncert
Bratislava-Rača, Bratislava
RYTMUS v Clube Hron
RYTMUS v Clube Hron
Club Hron, Bratislava