Indietronica

Podujatie Bratislava

Indietronica

Parádna párty nabitá pozitívnou energiou v rytme obľúbených skladieb z indie music, elektra či synthpopu. To je naše novoročné predsavzatie, a že to myslíme vážne, uvidíte už hneď v januári. Na našom pódiu sa predstaví úderná kapela Fresh Out Of The Bus, ktorá pokrstí svoje nové EP a nadelí nám spŕšku transžánrových skladieb. Chýbať nebude ani ostrieľaná DJská dvojica Diablo & Krto.
Fresh Out Of The Bus je úderná post-indie kapela z Nitry o troch kusoch šikovných hudobníkov. Ich neschopnosť udržať sa v rámci jedného žánru im dáva slobodu v tvorbe, ktorá kombinuje hranú gitaru s ambientnými zvukmi, tanečnými bass grooves, rockovými bubnami a snovými vokálmi. V roku 2014 im vyšlo prvé EP 12//13, rok nato debutový album, ktorý zbiera len pozitívne ohlasy. Na párty Indietronica pokrstí kapela svoje nové EP freshoutofthebus, ktoré je priamym nasledovníkom jej debutu. Šesť trackov na ňom potvrdzujú experimentátorskú slobodu, vďaka ktorej sa debut zaradil medzi najzaujímavejšie nahrávky roku, no zároveň tvoria kompaktne uchopený celok na čele s razantným singlom Up The Hill. Okrem klubov sa Fresh Out Of The Bus predstavili na festivaloch ako Rock for People, Waves Bratislava, Žákovic Open či Whoneedslyrics?!. Diablo & Krto (Indietronica residents) je ostrieľaná dvojica Depeche Mode positive DJov, ktorí ponúknu súčasné skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V ich setoch nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop. Diablo & Krto majú bohaté zážitky z Depeche Mode parties ale aj z afterparties po koncertoch tejto kultovej skupiny. Amazing party filled with positive energy in the rhythm of favourite indie, electro or sinthpop hits. That´s our new year resolution and we mean it as you´ll see in January. Band Fresh Out Of The Bus will introduce us its new EP and bring spatter of transgenre songs. DJ duo Diablo & Krto won´t be missing.

21:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava