In(ex)teriér | Výstava

Podujatie Košice

In(ex)teriér | Výstava
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Výstavy a veľtrhy
Web podujatia:
www.vymenniky.sk
Web organizátora:
www.vymenniky.sk
Ďalšie podujatia v meste Košice
Podrobnejšie informácie: vymenniky@k13.sk

Ludmila Zozuľáková tvorí priestorové inštalácie, ktoré ťa vtiahnu do magického sveta, z ktorého niet úniku. Svoju tvorbu predstaví od 21. septembra vo Výmenníku Štítová.

Priestor vo výmenníku sa zmení na nepoznanie. Štyri veľkorozmerné plátna budú inštalované tak, aby návštevníkov obklopili a podnietili ich emócie. Konfrontáciou s takýmto typom umenia sa naše rutinné vnímanie mení. Podľa autorky Ludmily Zozuľákovej je práve to zámerom vizuálnej inštalácie, ktorá bude umocnená aj hudobným podkladom.

Ludmila Zozuľáková (Běťáková) vyštudovala Vysokú školu výtvarných umení v Bratislave v obore reštaurovanie maľby na plátne. Zároveň svoje štúdium obohatila o doplňujúce pedagogické štúdium zamerané na vyučovanie disciplín výtvarnej výchovy. Od roku 2006 sa zúčastnila reštaurátorkých prác v Bratislave. Svoju vystavovateľskú činnosť zrealizovala vo viacerých slovenským mestách, hlavne v Bratislave a Košiciach.

Výstava potrvá do 28. septembra a sprístupnená bude utorky a štvrtky od 11.00 do 19.00 alebo po telefonickom dohovore s kultúrnou mediátorkou výmenníka Beátou Andrejkovou na čísle 0918 937 332.

Meno organizátora: Výmenníky
Fotografie
Podobné podujatia
Košické Hanusove Dni 2019
Overené podujatieKošické Hanusove Dni 2019
FUGA-kultúrne centrum kresťanov, Košice
Otvorené manželstvo
Overené podujatieOtvorené manželstvo
Historická radnica, Košice
Viva Talent Festival (VTF20)
Overené podujatieViva Talent Festival (VTF20)
Historická radnica, Košice