Intenzívny seminár hormonálnej jogy pre ženy

Podujatie Bojnice

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Prednášky, besedy, kurzy, Športové podujatia
Web podujatia:
hormonalka.sk
Web organizátora:
hormonalka.sk
Ďalšie podujatia v meste Bojnice
Podrobnejšie informácie: 0940511271
Na kurze sa naučíme kompletnú zostavu 21 cvikov hormonálnej jogovej terapie podľa Dinah Rodrigues, ktorej pravidelným cvičením získa žena hormonálnu rovnováhu. 

Cvičenie odstraňuje: 
  • nepriaznivé symptómy menopauzy
  • cysty na vaječníkoch, 
  • PMS, polycystické vaječníky, stratu menštruácie a ovulácie (predčasnú menopauza), neplodnosť (spôsobenú hormonálnou nerovnováhou alebo zlým prekrvením panvovej oblasti)
  • a iné dôsledky hormonálnej nerovnováhy žien.

HJT má pozitívny vplyv pri problémoch ako: depresia, emocionálne nestabilita, zníženie pamäti (spôsobené nízkou hladinou hormónov), nízke libido, inkontinencia, osteoporóza, syndróm karpálneho tunelu, nedostatočná činnosť štítnej žľazy, nespavosť, vypadávanie vlasov, lámavé nechty, suchá pleť, akné a ďalších problémoch spôsobených hormonálnou nerovnováhou. 

Súčasťou kurzu je aj výučba niekoľkých antistresových cvikov na odbúranie stresu, ktorý sa vo významnej miere podieľa na znižovaní hladiny hormónov. V cene kurzy sú tlačené materiály s opisom všetkého, čo sa na kurze naučíme tak, aby ste mohli bez problémov cvičiť samostatne doma. 

Pre viac informácií a prihlásenie sa do kurzu ma kontaktujte prostredníctvom FB správy, prípadne vyplnením formulára na www.hormonalka.sk alebo e-mailom na: hormonalka@gmail.com 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Ing. Jana Šrámková
Fotografie
Podobné podujatia