Írska kliatba

Podujatie Nitra

Írska kliatba

Päť mužov vo veľkej komédii o malých problémoch. Šteklivý príbeh s hviezdnym hereckým obsadením odhalí, že každý z nás má niečo, čo na sebe neznáša.

Sú úspešní, vtipní, inteligentní a majú zmysel pre humor. Žijú šťastné životy na najvzrušujúcejšom mieste na svete – v New Yorku, a predsa sú s niečím nespokojní. Môžu mať títo muži vôbec nejaký problém? Odpoveď na túto otázku je za hranicou vašej predstavivosti.

Divadlo Aréna z Bratislavy prichádza do Nitry s novinkou predstavenia Írska kliatba, ktorá bude mať premiéru 16. 5 2017. Európska premiéra prebehla za účasti autora Martina Casselu, uznávaného newyorského dramatika, pedagóga a herca, ktorý okrem iného pracoval ako osobný asistent Stevena Spielberga.

Otázka – Čo robí muža mužom? – je azda najtabuizovanejším aspektom mužskej identity. Práve s takou záhadou sa trápia piati muži v hereckom obsadení Jána Jackuliaka, Martina Mňahončáka, Braňa Deáka, Juraja Loja a Mareka Majeského. Príbeh je analyzovaný s takou úprimnosťou a otvorenosťou, že vám to vyrazí dych. Na ten vám však pri záchvatom smiechu nezostane čas.

Lístky: 18 € (Ticketportal a Music a Cafe Nitra)

Miesto konania podujatia: Nájomná jednotka 210, OC MAX, Chrenovská 30, Nitra
Vstupenky: https://goo.gl/7w9R0l
Dátum začiatku podujatia: 15. Júna 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 15. Júna 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 48.3173N 18.1035E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Írska kliatba

Fotografie
Podobné podujatia
Ôsmy svetadiel
Ôsmy svetadiel
Divadlo Andreja Bagara, Nitra
Divadlo Letí - 8 GB tvrdeho porna
Divadlo Letí - 8 GB tvrdeho porna
Nájomná Jednotka 210, Nitra
Ôsmy svetadiel
Ôsmy svetadiel
Divadlo Andreja Bagara, Nitra