Ivana Mer - Slnovrat na záhrade

Podujatie Banská Štiavnica

Ivana Mer - Slnovrat na záhrade

Tešíme sa, že Vás môžme pozvať na veľmi špeciálny koncert. Špeciálny, nielen preto, že bude prvým v Art Cafe po skončení núdzového stavu, ale zároveň aj prvým, ktorý rozoznie našu záhradu v deň letného slnovratu.

Koncert Ivany Mer, v špeciálnom takmer akustickom prevedení, Vás zavedie do poetických krajín, ktorými sa môžte nechať pokojne unášať a vychutnávať si čaro súmraku.

Ivana Mer je speváčka, autorka hudby a textov, ktorá začala svoju hudobnú cestu v Prahe počas svojich štúdii kultúrnej antropológie. Ivanine hudobné aktivity sú úzko spojené s cestovaním, ktoré jej okrem inšpirácie prináša nielen spoluprácu s producentmi vo Francúzsku, Nemecku a Španielsku, ale aj s talentovanými hudobníkmi z Európy a sveta. Jej hudba znie v divadelných aj tanečných predstaveniach. Medzi inými pracovala spolu s Cristianom Estrellom na hudbe k predstaveniu Americky Cisár (Divadlo Pôtoň/Štúdio12), oceneného cenou Dosky za najlepšiu inscenáciu sezóny a k inscenácii Pastierska Symfónia (Divadlo Pôtoň), ktorá získala nomináciu v kategórii najlepšia scénická hudba. Momentálne pracuje na novom albume, ktorý uvedie na scénu tento rok.

Ivana je momentálne aj naša suseda, Štiavničanka a my sa tešíme, že slnovrat zažijeme spolu s ňou.

Kapacita našej záhrady je limitovaná, preto sa koncert pravdepodobne bude streamovať aj online.
Rezervovať miesto si môžete na adrese artcafe@artcafe.sk
Vstupné 7 E.

* Toto podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner Art Cafe v roku 2020 *

Začiatok podujatia: 20. 6. 2020 19:30:00
Koniec podujatia: 20. 6. 2020 21:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.