Ivo Toman - Debordelizace vztahů Tour

Podujatie Bratislava

Ivo Toman - Debordelizace vztahů Tour

Ivo Toman je marketingový odborník a školiteľ osobného rozvoja a motivácie. Narodil sa s Touretteovým syndrómom a aj napriek tomu vyštudoval VŠLD.
Termíny vystúpení Iva Tomana v rámci Debordelizace vztahů Tour, ktoré sa nebudú môcť uskutočniť vďaka novým nariadeniam vlády, budeme presúvať na jeseň 2021.

Zbavte sa vzťahových kurvítok
Po úspešných prednáškach Debordelizace hlavy a Kurvítka v hlave prichádza Ivo Toman s novou témou - vzťahy. Tretina zamestnancov u nás je v práci nespokojná. Dôvodom sú peniaze a hlavne vzťahy. 55% slovenských manželstiev a 75% nezosobášených párov sa rozpadá. V každej inej ľudskej činnosti (napr. vo výrobe) je úplne nepredstaviteľné, aby zmetkovitosť prekročila 50%. Povedané počítačovým jazykom - nekompatibilita mužov a žien je obrovská. Viete, že väčšina medziľudských vzťahov vychádza z vrodenej agresivity? A že ľudská komunikácia je vlastne snahou presvedčiť iných ľudí, aby niečo robili inak ako doteraz? K tomu potrebujete mať dobré vzťahy s inými ľuďmi. Napadlo vás, že rozprávaním s inými ľuďmi si robíte poriadok v hlave? Väčšina ľudí je nespokojná so svojimi vzťahmi doma aj v práci ... A nič s tým nerobí. Lenže vaše vzťahy sa nevyriešia samé. Nečakajte a poďte to zmeniť. Poďte si vypočuť overené a pritom často prekvapivé návody a riešenia na skvelé vzťahy.

Dozviete sa aj ďalšie zaujímavosti:
Toxickí ľudia a ako na nich (doma aj v práci) Kedy je dobré byť agresívny Empatia ako problém Prečo podvádzame a klameme alebo naopak spolupracujeme Vzťahy v práci – ako ich zlepšiť Kedy je dobré chovať sa ako psychopat Vzťahy medzi mužom a ženou Kurvítka: príťažlivosť, láska a empatia Vzťahy v rodine (deti, svokra) Ako matky "dokonalými podmienkami" zničia pôvodne zdravé dieťa Chcete mať úspešné dieťa? A vie, že niečo musí obetovať? Ako spoznať budúce problémy Kedy sa rozísť (miliónové téma - to spoznáte hlavne pri rozvode) Detské myslenie dospelých ľudí a iné zlé myšlienkové postupy Ako aj zo zlého detstva urobiť dobrý život Zlé rady na dobré vzťahy Hádky a ako na ne Umenie presviedčať bez nátlaku Zakázané vety a ďalšie garantované recepty na krach vzťahu Maturita z umenia načúvať Toto všetko sa dozviete na novej prednáške Iva Tomana – Debordelizace vztahů. Veľký priestor bude určený otázkam divákov. Dĺžka prednášky: 2 hodiny Poďte konečne zmeniť svoj život k lepšiemu!

15:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Biela noc Bratislava 2021
Overené podujatieBiela noc Bratislava 2021
Incheba Expo Bratislava, Bratislava
ZDENĚK IZER NA PLNÝ COOLE
Overené podujatieZDENĚK IZER NA PLNÝ COOLE
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
„ONE MAN SHOW OCKO – Roman Pomajbo
Overené podujatie„ONE MAN SHOW OCKO – Roman Pomajbo
Stredisko kultúry Vajnorská 21, Bratislava
DNI VIANOC V INCHEBE 2021
Overené podujatieDNI VIANOC V INCHEBE 2021
Incheba Expo Aréna, Bratislava
Biela noc Bratislava 2021
Overené podujatieBiela noc Bratislava 2021
Incheba Expo Bratislava, Bratislava