JEDNOTKA SAMOVRAHOV

Podujatie Ružomberok

JEDNOTKA SAMOVRAHOV

Do komiksovej vojny amerických štúdií pribudne dlho očakávaný snímok, v ktorom tajná vládna agentúra vytvorí špeciálny oddiel zo zločincov.

Čas: 05. 09. 2016, 19:00 hod.
Miesto: Kino Kultúra v Ružomberku
Vstupné: 4,00€

Tí majú možnosť skrátiť si svoj trest za úspešné plnenie nebezpečných úloh. Skrátka Tucet špinavcov v inom prevedení.

Od režiséra Davida Ayera (Sabotáž, Železné srdce, S.W.A.T., Rýchlo a zbesilo) prichádza nový film Jednotka samovrahov, kde sa v hlavných úlohách predstavia Will Smith, držiteľ Oscara Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman či nominantka na Oscara Viola Davis.

Je super pocit, byť zlým... Zhromaždite tím tých najnebezpečnejších väznených super zločincov na svete, dajte im do rúk najsilnejšie zbrane z vládnych zdrojov a pošlite ich na misiu, ktorej cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Dôstojníčka americkej tajnej služby Amanda Waller je presvedčená, že to zvládne iba tajne zvolaná skupina nesúrodých, nenapraviteľných jednotlivcov, ktorí nemajú čo stratiť. Ako to však dopadne, keď si členovia jednotky uvedomia, že neboli vybraní, aby uspeli, ale za trest poslaní do vopred prehratého boja? Budú spoločne bojovať až do posledných síl, alebo sa rozhodnú byť každý za seba?

Réžia: David Ayer
Scenár: David Ayer
Kamera: Roman Vasyanov
Hudba: Steven Price
Hrajú: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Cara Delevingne, Viola Davis, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Jay Hernandez, Adam Beach, Scott Eastwood, Ike Barinholtz, Jim Parrack, Common, Alex Meraz, David Harbour, Corina Calderon, Ben Affleck... 

Akčný, dobrodružný, fantasy, 123 min., MP12+ USA, ST, 2D projekcia 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Letné kino v Ružinove 2020
Letné kino v Ružinove 2020
Amfiteáter pri Štrkoveckom jazere, Bratislava
Art kino v Ružinove  Nehanební bastardi
Art kino v Ružinove Nehanební bastardi
Amfiteáter pri Štrkoveckom jazere, Bratislava
BOURÁK
BOURÁK
Kino Mostár, Brezno
EMMA
EMMA
Kino Mostár, Brezno
3Bobule
3Bobule
Kino Mostár, Brezno