JESENICA- Festival chutí jesene

Podujatie Lučenec

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Jarmoky a trhy, Podujatia pre deti, Varenie, Gastronómia
Ďalšie podujatia v meste Lučenec
Podrobnejšie informácie: zlataulickalucenec@gmail.com
Srdečne Vás pozývame ochutnať jesenné špeciality pripravené v miestnych reštauráciách, či v stánkovom predaji priamo v Zlatej uličke spojeným s farmárskym trhom a domácimi špecialitami. Atmosféru dotvoria chalani hrajúci na hang drum a gitare. Decká sa zabavia v tvorivých dielňach pri tvorbe z kože, textilu a hlavne z materiálov, ktoré nám v tomto období poskytuje príroda. Sprievodný program dotvorí náš hosť, spisovateľka Soňa SUN Sajenková , ktorá nás bude okrem jej vstupu moderátorsky sprevádzať počas celého dňa. Môžete sa tešiť na premietanie filmu na terase Begovej veže pod dekami s teplým čajom, kávou, čokoládou a pečenými semienkami. Tešíme sa ako svojou prítomnosťou opäť vdýchneme život aj tomuto miestu. 
Pripomenieme si aj tému dušičiek prostredníctvom prednášok o praktickom návode ako si vytvoriť svoj vlastný rodokmeň a hľadať stopy svojej línie cez rôzne zdroje a rovnako vás citlivo prevedieme témou smútku a jesennej melanchólie.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: OZ Oživená
Fotografie
Podobné podujatia