Joga víkend so zvukoterapiou

Podujatie Dolný Kubín

Joga víkend so zvukoterapiou

Rozhodli sme sa pre vás usporiadať jogový pobyt, kde v lone krásnej slovenskej prírody načerpáte nové sily, oddýchnete si a zrelaxujete. Čaká nás niekoľko hodín jogy a terapia zvukom tibetských mís.
Celkovo sme pre vás pripravili 5 lekcií jogy a 2 bloky zvukoterapie.
Registrujte sa prosím na email mblazkovic@gmail.com. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na mblazkovic@gmail.com alebo dominika.kovacikova@hotmail.com

NAČO SA MÔŽETE TEŠIŤ?

Piatok

16:30-17:00: príchod a ubytovanie sa
18:00: začneme zľahka a dáme si kľudnú hodinu hatha jogy. Po nej bude nasledovať večera a voľný program, ak bude záujem, môžeme si urobit malý diskusný krúžok o joge a o ďalších veciach ktorým sa venujeme a ktoré vás zaujímajú. Verím, že sa stretneme tá správna banda :)

Sobota

7:15: začne pre ranné vtáčatá prvá ranná hodina ashtanga jogy v štýle mysore.
10:00: druhá hodina mysore pre spachtošov, ktorí si chcú trošku dlhšie pospať. Skúste ideálne 2 hodinky pred praxou nepapať aby sa vám dobre cvičilo (kusok banánu,sušené ovocie alebo oriešky keď je kríza stačia aj 20 min. pred).

Po joge bude nasledovať obed a voľný program, počas neho môžete využiť wellness služby hotela (zarátané v cene za pobyt) oddychovať alebo si dať prechádzku po okolí (budeme trvať na blízkej dostupnosti do lesa a prírody).

14:00: začneme zvukoterapiu pre prvú skupinu (aby sme sa mohli každému venovať, rozdelíme vás na dve skupiny)
17:30: bude hodina hatha jogy, po ktorej bude nasledovať večera
20:00 prebehne zvukoterapia pre druhú skupinu

Nedela

7:30: spoločná vedená hodina ashtanga jogy v kľudnom tempe vhodná pre začiatočníkov i pokročilých.

ČO SI VZIAŤ SO SEBOU?
Oblečenie na cvičenie, radšej niekoľko párov (trošku sa aj spotíme), teplé oblečenie na voľný čas, prípadne turistiku, malý uteráčik.
Vezmite si aj vlastné jogamatky, v prípade, ak nemáte tak prosím napíšte do správy a prinesieme na požičanie.

PRE KOHO JE POBYT URČENÝ?
Pobytu sa môže zúčastniť každý kto sa joge venuje, alebo by sa jej chcel začať venovať. Vítaní sú všetci od úplných začiatočníkov, cez mierne pokročilých až po skúsených jogínov a nadšencov. Ak chcete prísť s partnerom alebo deťmi nie je to problém, detvákom však bude treba zabezpečiť starostlivosť, tak aby im nebolo na joge dlho a nerušili cvičiacich. Vítaní sú aj seniori, bude dostatočný priestor personálne aj časovo sa im venovať aj s ohľadom na ich zdravotný stav.

KDE SA BUDE POBYT KONAŤ?
Pobyt sa bude konať na Orave v Hoteli Holiday Park Orava, ktorý sa nachádza približne 4 km od Dolného Kubína, resp. medzi Vyšným a Dolným Kubínom v obci Srňačie. Hotel je zasadený v lone prírody, v tichej doline obkolesenej nádherným ihličnatým lesom. Link http://hotelorava.sk/.

CENA.
Cena za celý jogový pobyt je 160€.
V cene je zahrnuté ubytovanie na 2 noci, hodiny jogy a zvukoterapia, 1x plná penzia, 1x polpenzia (večera raňajky) a 2 hodinového vstupu do wellness.

Registrujte sa prosím na email mblazkovic@gmail.com.

Miesto konania podujatia: Holiday Park Orava - Hotel Orava, Srňacie 1, Dolný Kubín
Dátum začiatku podujatia: 7. Apríla 2017 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 9. Apríla 2017 12:00
Pravdepodobné súradnice: 49.1992N 19.3539E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Joga víkend so zvukoterapiou

Fotografie
Podobné podujatia