JSP 08

Podujatie Gbely

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Auto Moto podujatia
Ďalšie podujatia v meste Gbely

JSP 08

V poradí už ôsma akcia "JAPAN STREET PARKING 08." začne už tradične o 13:00hod v Gbeloch na parkovisku pre Naftou. Tam ako obvykle pokec, foto, video a pod. Tento raz bude aj V.I.P. parking (platí pre tých ktorí dostali na poslednej akcii nálepku VIP cars JSP, parking bude pri veži na trávniku) Samozrejme získať ju môžu aj ďalší. Presun do Adamova o 15:00hod. Bufet bude otvorený takže kofolka, niečo pod zub. Prípadné zmeny alebo doplnenie informácií ohľadom akcie včas zverejníme.

Na akcii sa nekonajú žiadne dynamické súťaže preto sa netoleruje žiadne predvádzanie pred ostatnými (gumovanie, otáčanie na ručnú a pod. hlúposti), takisto pri spanilej jazde sú všetci účastníci povinný dodržiavať pravidla cestnej premávky + pravidla na ktorých sa dohodne priamo na akcii.

Na akcii zodpovedá každý sám za seba, preto za prípadné porušenie pravidiel cestnej premávky ako aj spôsobenie škody iným účastníkom akcie alebo cestnej premávky je zodpovedná výlučne osoba ktorá škodu prípadne porušenie pravidiel spôsobila.

Miesto konania podujatia: Gbely, Trnavský kraj, Slovensko, Gbely
Dátum začiatku podujatia: 10. Septembra 2016 13:00
Dátum ukončenia podujatia: 10. Septembra 2016 19:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7167N 17.1333E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia JSP 08

Fotografie
Podobné podujatia