JSP 09

Podujatie Gbely

JSP 09

JAPAN STREET PARKING 09 začína už tradične stretnutím o 13:00hod v Gbeloch na parkovisku pre Naftou. Tam ako obvykle pokec, foto, video a pod. V.I.P. parking bude opäť (platí pre tých ktorí vlastnia nálepku VIP cars JSP, parking bude pri veži na trávniku) Do Adamova sa presunieme už tradične o 15:00hod. Bufet bude dúfam už otvorený, takže kofolka, niečo pod zub. Prípadné zmeny alebo doplnenie informácií ohľadom akcie včas zverejníme.

Na akcii sa nekonajú žiadne dynamické súťaže preto sa netoleruje žiadne predvádzanie pred ostatnými (gumovanie, otáčanie na ručnú a pod. hlúposti), takisto pri spanilej jazde sú všetci účastníci povinný dodržiavať pravidla cestnej premávky + pravidla na ktorých sa dohodne priamo na akcii.

Na akcii zodpovedá každý sám za seba, preto za prípadné porušenie pravidiel cestnej premávky ako aj spôsobenie škody iným účastníkom akcie alebo cestnej premávky je zodpovedná výlučne osoba ktorá škodu prípadne porušenie pravidiel spôsobila.

Miesto konania podujatia: Gbely Čast Adamov, Gbely
Dátum začiatku podujatia: 29. Apríla 2017 13:00
Dátum ukončenia podujatia: 29. Apríla 2017 19:00
Pravdepodobné súradnice: 48.727N 17.0227E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia JSP 09

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.