JUBILEJNÝ SUCCESS DAY

Podujatie Senec

JUBILEJNÝ SUCCESS DAY

Srdečne vás pozývame na náš Jubilejný Success Day pri príležitosti 25. výročia vzniku našej spoločnosti v Česku a na Slovensku. Tentokrát sa stretneme v hoteli Senec v nedeľu, 5. júna a začíname už o 10:00. V našom bohatom programe vám okrem iného ponúkneme:

Slávnostné privítanie a predstavenie firmy Forever Living Products
- Exkluzívny pozdrav od prezidenta spoločnosti Gregga Maughana - Diamantový manažér Miklós Berkics vás pozve na Global Rally 2023 v Bali - Ocenenie najlepších FBO za minulý rok a postupy za mesiace marec a apríl - Predstavenie a skúsenosti s novým produktom - Prednášať bude aj kouč a expert na sieťový marketing – Michael Strachowitz - Živý vstup viceprezidenta pre Európu – Petra Bootsa - Člen GLT József Szabó sa podelí o svoje jedinečné skúsenosti - Prihovoria sa kvalifikanti a účastníci FGR22 Abú Dhabí - Vyhlásenie tohtoročných Eagle manažérov EMR22 Cancún - A v neposlednom rade, o zábavu sa postará náš 5-násobný zlatý slávik – Peter Cmorík

10:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
VELIKÁ RAČANSKÁ HUSLOVICA
Overené podujatieVELIKÁ RAČANSKÁ HUSLOVICA
Nemecký kultúrny dom Rača, Bratislava
LIQUICITY BRATISLAVA 2022
Overené podujatieLIQUICITY BRATISLAVA 2022
Rafinery Gallery, Bratislava
Mafiánske historky 1.
Overené podujatieMafiánske historky 1.
Amfiteáter pri Štrkoveckom jazere, Bratislava