Karin Sarkisjan & Tomáš Valíček - koncert 2018

Podujatie Prešov

Karin Sarkisjan & Tomáš Valíček - koncert

Pozývame Vás do VIOLY na koncert
KARIN SARKISJAN,
speváčky s nádherným hlasom plným sýtosti a výrazovej farebnosti, ktorá je zároveň i skladateľkou a klaviristkou. Pochádza z Arménska a od roku 1993 žije trvalo na Slovensku. Absolvovala vysokú školu múzických umení v Jerevane, odbor kompozícia. Prioritne sa venuje spevu, žánrovo sa jej repertoár blíži k world music. Karin sa s obľubou venuje aranžovaniu ľudových piesní pre rôzne nástrojové obsadenia, zároveň sa aj sama sprevádza na klavíri. Hosťovala na koncertoch skupín Balkanansambel, Bashavel, Pressburger Klezmer Band, Shum Davar. Niekoľko úprav arménskych ľudových piesní v jej podaní je možné nájsť napríklad na albume Tsvantsik Yorn od Pressburger Klezmer Band.
https://www.youtube.com/watch?v=fvdXgC_QhZE

V Prešove bude Karin vystupovať prvýkrát.
Na koncerte vo VIOLE sa predstaví v umeleckom duete s akordeonistom Tomášom Valíčekom. Zaznie prevažne arménsky program zostavený z tradičných arménskych spevov v jazzových aranžmánoch, ale aj klezmer skladby a úpravy ľudových piesní.

Vstupné: 6 € na mieste / 5 € v predpredaji

Vstupenky si môžete rezervovať priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo na info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665
Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú v tejto lehote vyzdvihnuté, budú zaradené do predaja.

Miesto konania podujatia: ViolaPrešov, Tkáčska 2, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 24. Februára 2018 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 24. Februára 2018 20:30
Pravdepodobné súradnice: 48.995N 21.2415E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Karin Sarkisjan & Tomáš Valíček - koncert

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: ViolaPrešov
Fotografie
Podobné podujatia