KATARÍNA KOŠČOVÁ, MARTIN GEIŠBERG, DANIEL ŠPINER

Podujatie Ružomberok

KATARÍNA KOŠČOVÁ, MARTIN GEIŠBERG, DANIEL ŠPINER

Pozývame vás na koncert speváčky Kataríny Koščovej s doprovodom Martina Geišberga a Daniela Špinera.

Po mnohých spoločných koncertoch pokračuje hudobná spolupráca Katky Koščovej, Martina Geišberga a Dana Špinera novou spoločnou tvorbou.

Na jar 2019 plánujú vydať cédečko, dovtedy budú nové pesničky oťukávať naživo počas jesennej koncertnej šnúry. Určite nebude chýbať Katkina poetika autorského šansónu, Danov jazzový klavír a Martinove unikátne pesničkárstvo.

Účinkujú:
Katka Koščová / spev
Martin Geišberg / spev, gitary, flauty, perkusie
Daniel Špiner / spev, klavír, akordeón

Katarína Koščová je speváčka, víťazka súťaže Slovensko hľadá Superstar v roku 2005. Na Slávikovi 2005 bola nominovaná v kategórii speváčka a umiestila sa na štvrtom mieste. V tomto ročníku získala aj cenu Objav roka 2005.

Martin Geišberg je publiku dlhoročne známy svojou hudobnou tvorbou, no taktiež ako dramaturg, režisér a aj autor divadelnej hudby.

Daniel Špiner patrí k súčasným najvyhľadávanejším slovenským klaviristom a autorom. Spolupracuje aj so známymi slovenskými hudobníkmi a kapelami: Katka Knechtová, Andrej Šeban, No Name, Komajota atď. Venuje sa aj experimentálnej tvorbe, jeho projekt COIMP spája v živých vystúpeniach improvizáciu v hudbe, tanci a výtvarnom umení.

Čas: 20. 11. 2018, 18:00 hod.
Miesto: Synagóga v Ružomberku
Vstupné: 10,00€

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia