KING of the RING

Podujatie Klin

Turnaj King of the Ring začal písať svoju históriu 11. decembra v Kultúrnom dome v Kline. Za účasti štyroch štátov Slovenska, Poľska, Maďarska a Českej republiky sa súťažilo o titul „kráľa ringu“.

Kráľom ringu sa môže stať boxer, ktorý nie len že vyhrá prvé miesto vo svojej kategórií, ale hodnotí sa aj všetko ostatné, čo prevedie v ringu. Útok, obrana, práca s telom, jednoducho musí byť šampiónom svojej kategórie a zapôsobiť na porotu. Len ten najlepší môže získať titul „King of the Ring“!

KING of the RING 2015 – MICHAL ŠURIN

Michal Šurin z Box Sport Žilina predviedol výborný výkon. V prvom zápase poslal svojho poľského súpera k zemi. Ten po tvrdej rane ostal ležať na zemi a súboj skončil K.O. v druhom kole. Vo finále nastúpil proti súperovi z Čiech, no ani tomu nedal najmenšiu šancu. V druhom kole ukončil tréner zápas hodením uteráka do ringu. Michal Šurin sa stal vôbec prvým kráľom ringu!

Obháji Michal svoj titul, alebo budeme mať nového kráľa ringu? Jedinečný súboj o opasok už 9.-10. decembra!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Triebeltournaments
Fotografie
Podobné podujatia
Petanque
Overené podujatiePetanque
Au Cafe, Bratislava