Klaunovský program “Anima Allegra” – Radostná duša

Podujatie Prievidza

Klaunovský program “Anima Allegra” – Radostná duša

SHOW SLOVAKIA predstavuje umelcov najslávnejšieho cirkusu na svete "CIRQUE DU SOLEIL" a legendárneho klaunovského divadla " LICEDEI" z Petrohradu , ktorí predvedú jedinečnú šou bez slov už 16. apríla 2018 o 19.00 h v Športovej hale v Prievidzi.

Nenechajte si ujsť jedinečný program, ktorý predstavuje syntézu pantomímy a klaunovského umenia v podaní najlepších petrohradských umelcov svetového formátu. Predstavia vám svoje kultové čísla, ktoré sa stali neodmysliteľnou súčasťou ich vystúpení. Čísla, s ktorými dobyli scénu a cirkusy na celom svete (USA, Kanada, Spojené kráľovstvo, Švajčiarsko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Nemecko, Fínsko, Švédsko atď.)

Vďaka tejto očarujúcej dvojhodinovej rozprávke sa publikum, bez toho, aby si to všimlo, stáva jediným celkom, pretože každý z návštevníkov sa na okamih mení na hrdinu magického príbehu, ktorý sa odohráva pred jeho očami. Predstavenie sa hrá v tradičnom prevedení: klaunovské slzy a divácky smiech, poetické klaunovské umenie na najvyššej úrovni, vytvárajúce atmosféru radostného smútku, a klasické klaunovské umenie, vďaka ktorému budete od smiechu plakať.

Celý príbeh je preniknutý svetlom, naplnený nádhernou autorskou hudbou a absolútne neopakovateľnou estetikou starého a nového cirkusu. Vysoká profesionálna úroveň hercov a unikátnosť ich čísel zaručujú plnohodnotne strávený čas s rodinou a uspokojenie vysokých estetických požiadaviek každého, dokonca aj najnáročnejšieho diváka.

Dĺžka podujatia: 120 min

Vstupné: od 15,00 €, vstupenky už v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza a v sieti Ticketportal.

Miesto konania podujatia: Športová Hala Prievidza, Prievidza
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/ANIMA_ALLEGRA_Radostna_dusa?idp=165559#modalHladisko
Dátum začiatku podujatia: 16. Apríla 2018 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 16. Apríla 2018 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7774N 18.6032E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Klaunovský program “Anima Allegra” – Radostná duša

Meno organizátora: Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza
Fotografie
Podobné podujatia