Klavírne utorky v Poetike

Podujatie Prešov

Klavírne utorky v Poetike

Milí hostia,

Od budúceho týždňa pre Vás spúšťame KLAVÍRNE UTORKY.

Čo to pre Vás znamená ? Môžete si u nás vychutnať svoju obľúbenú kávičku, vínko, večeru...pri upokojujúcich klavírnych tónoch.

Mali by ste si chuť u nás aj zahrať ? Prihláste sa a darujeme Vám jeden UTORKOVÝ VEČER - ako priestor, v ktorom si budeme môcť vychutnať Váš hudobný prejav.

Ak Vám náhodou UTOROKY nesedia, prí

V prípade záujmu sa u nás v POETIKE zastavte osobne, alebo nás kontaktujte na tel. č 0910 442 222, prípadne mailom na : info@poetikapresov.sk

Tešíme sa !

Váš POETIKA tím

-----------------------------------------------------------------------------------------
UPOZORNENIE : Na tomto podujatí sú vyhotovované fotografie a videozáznamy za účelom následnej prezentácie a propagácie POETIKA bistro& coffee & wine. Vstupom na podujatie súhlasíte s publikáciou vizuálneho i hlasového materiálu na sociálnych médiách (instagram, facebook.) V prípade ak si publikáciu vyhotovených fotografií s vlastnou podobizňou neželáte, upozornite na to prosím pred začatím podujatia organizátora. Za pochopenie ďakujeme !

POETIKA,

Začiatok podujatia: 26. 5. 2020 19:00:00
Koniec podujatia: 26. 5. 2020 22:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia