KOLLÁROVCI - koncert

Podujatie Púchov

KOLLÁROVCI - koncert

Príďte si užiť kapelu KOLLÁROVCI, originálny koncert, kde zaznejú známe hity.

Vystúpenie je sprevádzané humorným hovoreným slovom. Príďte sa aj Vy zabaviť a zažiť krásnu hudobno-zábavnú atmosféru s kapelou KOLLÁROVCI, ktorá vytvorí na Vašich tvárach úsmev, pokoj a pozitívnu energiu.
Zaznejú známe hity ako aj nové piesne z nového CD- Kollárovci - Len Tebe spievam. Príďte aj Vy zrelaxovať na pravý Slovenský koncert s bratmi KOLLÁROVCAMI. Kapela Kollárovci je originálnym zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. Na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň u mnohých fanúšikov. Nosným pilierom ich repertoáru je slovenská ľudová pieseň, ktorá vďaka Kollárovcom dostáva nový šat, príjemný aj pre tých, ktorí tento žáner nikdy nevyhľadávali. V ich podaní si môžete taktiež vypočuť vlastné skladby z ich autorskej dielne. Ročne absolvujú množstvo koncertov a vystúpení. Zoskúpenie kapely tvoria šiešti členovia, z toho traja sú bratia Kollárovci.

Pestré je aj nástrojové obsadenie: husle, kontrabas, soprán a alt saxofón, cimbal, akordeón, bicie nástroje.

Obsadenie:
PhD. Tomáš Kollár: husle, spev PaedDr. Štefan Kollár: akordeón, saxofón, spev Mgr. Marek Kollár: husle, spev Július- Michal Hudi: cimbal Dis. Art. Patrik Červenák: bicie nástroje Juraj Švedlár: kontrabas, spev Ing. Peter Rončík

Vstupné 18 € sedadlá, 17 € balkóny, prístavky v sále.

Tešíme sa na koncert!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Cigánski Diabli - 15 rokov na scéne
Overené podujatieCigánski Diabli - 15 rokov na scéne
Kursalon Trenčianske Teplice, Trenčianske Teplice
Kollárovci - DNI OBCE
Overené podujatieKollárovci - DNI OBCE
Futbalové ihrisko, Bzince pod Javorinou