Koncert Lenky Filipovej v Hlohovci

Podujatie Hlohovec

Koncert Lenky Filipovej v Hlohovci

Hlohovec čaká v pôstnom období zaujímavá kultúrna udalosť. V súčasnosti je v rámci Jarnej tour 2016 Lenky Filipovej naplánovaných niekoľko koncertov a hneď prvý termín 9.marca 2016 o 19:00 budete mať možnosť navštíviť netradičné vystúpenie „pôstny chrámový koncertný recitál Lenky Filipovej“ priamo vo Františkánskom kláštore v Hlohovci.
Ide vôbec o prvý pôstny chrámový recitál takéhoto druhu Lenky Filipovej na Slovensku. Vystúpenie vo Františkánskom kláštore bude preto nepochybne nielen pre Hlohovčanov skvelým zážitkom.

Lenka Filipová je na českej a slovenskej kultúrnej scéne značkou hudobnej kvality, úspechu, ale i neobyčajnej ľudskej skromnosti.
Koncerty plné emócií, virtuóznych muzikantských výkonov, komunikácie s publikom, celá rada hitov a nekonečná energia posúva Lenku Filipovú stále vyššie medzi elitu českých a slovenských umelcov. Právom patrí medzi najžiadanejších interpretov súčasnosti.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Sibelius, Suchoň a Schumann
Sibelius, Suchoň a Schumann
Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislava
Ben Cristovao
Ben Cristovao
Ateliér Babylon, Bratislava